metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piesza ~piesza (Gość)18.06.2014 02:24

Nie ma w PT? Chyba zart. Nie ma to policjantow w tych miejscach. Wystarczy z budynku komendy rzut oka na parking przy Kauflandzie. Cale osiedle z Wysokiej slyszy a straz i policja oczy czy uszy zamknela?
Wyzwolenia...motory o predkosci wyrywajacej szyby z okien.
Moze wystarczy spytac na forum gdzie? Policja wiec zostaje informowana i co...i nic.
Lepiej zastanowic sie co z PSEUDOKIEROWCAMI BEZ PRAWA JAZDY poruszaja sie po drogach. Im punktow nikt nie da ani mandatu.

20


OVK ~OVK (Gość)17.06.2014 21:21

Cytuję:
W Piotrkowie nie ma „Froga”


ale za to jest 97-300

30


epikiller ~epikiller (Gość)17.06.2014 17:39

"gosc-21" napisał(a):
jak ktos plywac nie potrafi to mowi,ze woda za rzadka

A tych co jak odbierają telefonik to zwalniają do 30 to można karać? Bo oni chyba słabo ogarniają. Główkując twoim tropem to frog ogarnia 200, więc wolno mu 200.

40


kierowca ~kierowca (Gość)17.06.2014 16:41

Policja powinna przeprowadzać nie zapowiedziane akcje "komórka" i lornetką z kilkudziesięciu metrów namierzać rozmawiających przez telefon komórkowy podczas jazdy samochodem. Ale czy tylko cywile to czynią? Kto namierzy policjantów, strażników itp. funkcjonariuszy?

61


Ferdynand ~Ferdynand (Gość)17.06.2014 16:01

W Piotrkowie nie ma..., za to w Moszczenicy jest...

10


mol molranga17.06.2014 14:03

Kierowca to nie bandyta! Dlaczego media tworzą fikcyjną rzeczywistość!

51


? ~? (Gość)17.06.2014 13:23

"Piotrkowianin" napisał(a):
Gdzie konkretnie jest ten chodnik?


Zaczyna się kawałek za rondem A. Osieckiej i prowadzi wprost do DH "Merkury". Akurat podałem ten konkretny przykład, ale chodzi o sam fakt zap... przez rowerzystów po chodnikach. Występuje powszechnie.

20


bezprac ~bezprac (Gość)17.06.2014 12:55

to jak ja nie pracuje to nie mam zarobków i tak tez bym mandatów nie płacił nawiązując do prawa skandynawskiego ?

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.06.2014 11:54

"" napisał(a):
Codziennie przechodzę chodnikiem łączącym ul. Belzacką z ul. Plater.

Gdzie konkretnie jest ten chodnik? Ul. Belzacka krzyżuje się z ul. Emiii Plater.

21


? ~? (Gość)17.06.2014 11:34

"Ulung" napisał(a):
Czy policja może ganiać pieszych ze ścieżek rowerowych


Tylko jeśli rowerzyści będą jeździć po ścieżkach dla nich lub po jezdni. Codziennie przechodzę chodnikiem łączącym ul. Belzacką z ul. Plater. Obok jest spory plac zabaw, dużo ławek, dużo dzieci i starszych. I codziennie z dużą prędkością mijają mnie rowerzyści jadący po w/w chodniku. Co będzie jak jakieś dziecko wyskoczy z placu zabaw? Czy policja może zrobić porządek z rowerzystami na chodnikach? Tak wrzeszczą o ścieżki, a z nich nie korzystają. Jeśli znam przepisy rowerem po chodniku może jeździć dziecko do 12 lat - starsi wynocha na ścieżki i jezdnię.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat