metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
separacja ~separacja (Gość)22.11.2013 00:44

Ślub u Urzędzie stanu cywilnego mniej kosztuje niż rozwód.
A swoją drogą to ciekawe jak ma się statystyka ślubów do rozwodów?

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)22.11.2013 07:10

Po tym co wygadują chyba jeszcze są.

00


Zgredek ~Zgredek (Gość)22.11.2013 10:04

"Marek-Marecki-Polska" napisał(a):
Po tym co wygadują chyba jeszcze są.

To znaczy, że stan "żonatego" powoduje zmądrzenie? Oj Twój tok myślenia do poprawy

00


kasija ~kasija (Gość)22.11.2013 11:10

Ja jestem w zwiazku nie-malzenskim 12 lat , mamy 10 letnia corke , spodziewamy sie drugiego dzidziusia , jestesmy szczesliwi i nigdy nie kombinowalismy , jak ktos chce to potrafi !

00


tutaj tutajranga22.11.2013 11:45

K. jest partnerem pewnej spółki. Zarabia tyle, że mi się zera mylą. M. jest prezesem jakiegoś banku. Zarabia tyle, że mi się zera mylą. K. i M. są ze sobą od lat. Mają troje wspólnych dzieci. Nie są małżeństwem. K. płaci swoje podatki, M. swoje. Jako matka samotnie wychowująca trójkę dzieci...
Gdyby się rozliczali wspólnie, jako małżeństwo z trojgiem dzieci, musieliby zrezygnować z tegorocznego urlopu na Seszelach...

00


matka ~matka (Gość)22.11.2013 13:22

Jesteśmy w zawiązku 10 lat. Rozliczamy się osobno a ja jako matka samotnie wychowująca dzieci. Dlatego tak łatwo było o mieszkanie z TBS, oraz zapomogę bo nie opłaca mi się pracować. Państwo jest od tego żeby dawać .

00


qwert ~qwert (Gość)22.11.2013 14:51

"matka" napisał(a):

robak !!!

00


ag. ~ag. (Gość)24.11.2013 16:32

"klucha" napisał(a):


No faktycznie ciekawy związek, skoro zakłada się ewentualnie rozwód...
Poza tym, biorąc ślub, nie trzeba wydawać 100 tys. na wesele. U nas była tylko kolacja dla najbliższych, skończyła się o 21.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat