metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lolo ~lolo (Gość)11.03.2015 12:03

Ja napewno deklaracji nie będę składał.Dostali już jedną więc niech odszukają i będą mieli moje dane bo u mnie nic się nie zmieniło.Zresztą w/g prawa nie ma takiego obowiązku jak nic się nie zmieniło.A urzędasy niech się wreszcie wezmą do roboty.

40


luiz ~luiz (Gość)11.03.2015 12:16

Chyba niepotrzebnie się z tymi stawkami pośpieszyli. Ludzie muszą znów składać deklaracje. Przetarg jest nadal nierozstrzygnięty ponieważ firmy proponują za wysokie stawki. Koniec końców będzie tak, że stawki będa musiały być podniesione....a ludzie znów będa latać z kolejnymi deklaracjami.

20


broda ~broda (Gość)11.03.2015 12:53

~kolęda (Gość) - Przypomnę Ci, że obecna cena wody obowiązuje do 30 kwietnia 2015r. Więc następna podwyżka jeżeli będzie obowiązywać to od 1 maja 2015r.
Kto się myli: gazeta prawna czy portal epiotrkow? http://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/856645,zmiana-stawek-oplat-za-smieci-nie-wymaga-nowej-deklaracji.html

10


broda ~broda (Gość)11.03.2015 13:00

~luiz (Gość) - "Chyba niepotrzebnie się z tymi stawkami pośpieszyli." - doczytaj dokładnie - "Nowe stawki obowiązywać będą do 30 czerwca tego roku. Zmiany mają obowiązywać od 1 IV 2015 r." czyli nowe stawki będą obowiązywać tylko przez 3 miesiąc. Po rozstrzygnięciu przetargu zapewne od 1 lipca czeka nas następna podwyżka.

10


bratek ~bratek (Gość)11.03.2015 13:19

Podziękujmy naszej koalicji rządzącej za tak wspaniałą wstawę, którą będą jeszcze nieraz nowelizować.
Samorząd tylko musi wprowadzać w życie te bzdury uchwalane przez marnie opłacanych posłów.

30


a... a...ranga11.03.2015 14:12

Ludzie nie jestem zwolenniczka Chojniaka (nie głosowałam na niego), ani tej rady, ale trzeba spojrzeć na to trzeźwo.Czy wy nie rozumiecie, że cały ten bajzel zafundowali nam posłowie z Wiejskiej w W-wie? Przecież to oni najpierw uchwalili bzdurną ustawę nakładającą na samorządy zajmowanie się śmieciami,a teraz w nowelizacji z 1 lutego ustalili maksymalną wysokość opłat, ale także np. to, że nie można różnicować opłat (tak jak było do tej pory u nas - im większa rodzina, tym mniej płaciła), tylko każdemu po równo od głowy. Na Wiejskiej ustalili też np. częstotliwość odbioru odpadów, więc to że z domków odbierane są śmieci 2 razy w miesiącu wynika z USTAWY, a nie z dobrej czy złej woli Chojniaka i rady.

36


zuzia ~zuzia (Gość)11.03.2015 16:18

A co z rodzinami wielodzietnymi? Czy to już koniec z ulgami?

20


xx ~xx (Gość)11.03.2015 17:31

Przypominamy, że zmiany te wiążą się z ponownym złożeniem deklaracji „śmieciowych”. Po jaki ch. składać te deklaracje? Jeżeli ilość osób w danej rodzinie się nie zmieniła to czyżby przemnożenie dwóch cyfr było za trudne dla urzędasów. A na to pójdą kolejne tony papieru, które potem wylądują w koszu. Już rzygać się chce.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat