Do M.ZG podstrona działa od czwartku, lokal od początku listopada był odnawiany, meblowany, niestety zbiory nie chciały same się ustawić. Dlatego otwarcie dla czytelników nastąpiło 2 grudnia wraz z wystawą. Czasem warto poczytać podstrony, żeby wiedzieć kiedy są zmiany. Oddziału w Piotrkowie nie było, jest od dziś. Dostęp do czytelni i zbiorów ma każdy, natomiast do wypożyczeń kadra medyczna, akademicka i studenci
Już przed tą wiekopomną datą funkcjonowała pełna szczegółów podstrona internetowa tej biblioteki na stronie GBL. Wraz z godzinami otwarcia (w tym - wakacyjnymi), wraz z wykazem prenumerowanych na 2019 rok czasopism, liczba woluminów, adresem, itp. CZY RZECZYWIŚCIE TAKA BIBLIOTEKA W PIOTRKOWIE PRZED 2 GRUDNIA NIE ISTNIAŁA? W takim razie czego dotyczy(ła) ta strona internetowa: https://www.gbl.waw.pl/p/oddzial-piotrkow-trybunalski . To pytanie do autora tego artykułu. Czy to sprawdził?
Lubię czytać. I to nie tylko książki. Dlatego chętnie bym przeczytał nawet na drzwiach umieszczoną informację kiedy uruchomią od nowa przychodnię lekarską przy ulicy Próchnika. Może być nawet ręcznie napisane. Wszak dawniej ręcznie wszystko pisano....Zaś wkład pana Macierewicza w medycynę jest taki ,że przez niego i jego i działalność niektórzy osiwieli ,niektórzy ocipieli i to dokładanie.
Widać Kielce coraz bardziej oszczędzają na Piotrkowie - jeszcze niedawno było dwóch dziekanów, teraz jest tylko jeden. Ci zarabiają niemało, więc oszczędności znaczne, tylko do czego to wszystko prowadzi?
Bzdura, biblioteka lekarska przy uczelni, która nie ma nic wspólnego z medycyną.
Może lepiej skupić się na promocji własnych kierunków, a nie tworzyć jakąś hybrydę, która z poważną nauką niewiele ma już wspólnego? A dziekana baaaardzo ciągnie do władzy, nie ważny jej kolor....
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!