metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
his. ~his. (Gość)08.04.2024 16:41

W sumie to przewidziałem drugą turę z takimi kandydatami. Dlaczego. Chojniaka po dwudziestu latach nie można było ot tak pominąć. Przecież wokół niego zgromadziła się poważna grupa "wielbicieli" i jego porażka to ich porażka. Wiernicki zaś to świeżak ,ale młody i na tyle dynamiczny ,że swoich zwolenników pozyskał. Może jest i tak ,że niektórzy z wyborców głosowali nie tyle za Wiernickim co przeciwko Chojniakowi. PS. Ale dla Wiernickiego rada. Wszak doświadczenia w administracji nie ma. Uwaga na nowych doradców.

160


Emerytka ~Emerytka (Gość)08.04.2024 19:55

Chojnacka nie poparła żadnego, podobnie jak Marlenka. Żałosne.

67


lemur zwany rollo ~lemur zwany rollo (Gość)08.04.2024 16:51

Kompromitacja PO i jej gwiazdy , która ma parcie na fotel prezydenta mimo tego ,że ponosi spektakularne porażki. Ta osoba ciągle zajmuje innym miejsce i marnuje ich potencjał .Zarząd PO powinien wreszcie wyciągnąc surowe konsekwencje po takim blamażu - chyba że Ci ludzie są ślepi lub mało rozgarnięci .. szkoda.
Wynik wyborów mówi wszystko Pan Juliusz swoim wynikiem tak naprawdę zgilotynował Panią Marlenę jako przywódcę PO w Piotrkowie już najwyższy czas powiedzieć jej Adieu, Goodbye, Auf Wiedersehen.

1913


Kamini ~Kamini (Gość)08.04.2024 20:39

Zwycięzca powinien dać dofinansowanie do opon całorocznych dla ludu

07


Brawa! ~Brawa! (Gość)08.04.2024 20:41

Pan Krzysztof przynajmniej nie zgrywa cwaniaka, jest kulturalny i nie obraża sowich rywali którzy i tak nie mają z nim żadnych szans.

527


Lucjan ~Lucjan (Gość)08.04.2024 21:07

Pomyliłem lokal wyborczy z żabką i wróciłem do domu z małpkami

62


yoga ~yoga (Gość)08.04.2024 21:07

Wolę Chojniaka niż chorągiewkę :D

220


Ringo ~Ringo (Gość)08.04.2024 21:13

Może zrobi kolejne rondo? Proponuję Słowackiego z Sienkiewicza

63


kierowca duzego ~kierowca duzego (Gość)08.04.2024 11:14

Wczoraj nastąpił zgon miasta, zaplanowany pogrzeb na 21 kwietnia, wybór pomiędzy złem, a złem

1118


mzgk ~mzgk (Gość)08.04.2024 09:21

Panie Chojniak nosił wilk razy kilka,aż poniosą WILKA!!!!!To pierwsza kara za niszczenie i wyrzucanie ludzi z pracy, i zasłanianie się starymi "KOMUCHAMI".

295


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat