metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ludwig ~Ludwig (Gość)05.11.2023 13:43

Jestem na zdjęciu trzeci od środka widać mnie i tam stoję na tym zdjęciu wśród nich ludzi jestem tam z nimi

107


Polka ~Polka (Gość)06.11.2023 16:48

A nie ma z Piotrkowa zorganizowanego wyjazdu na Marsz Niepodległosci do Warszawy. Na wazny marsz pod hasłem "Jeszcze Polska nie zginęła" ?

46


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)05.11.2023 21:16

Już WHO nam przygotowuje niepodległość po nowemu. Czy Morawiecki, czy Tusk - zgodzą się na wszystko i przyklepią swoim podpisem (do wstępnej wersji tej "nowej normalności" pisowski rząd nie zgłosił żadnych uwag).
Śpijcie dalej i utożsamiajcie sobie dalej niepodległość ze śpiewaniem "Pierwszej brygady" czy "Szarej piechoty" na corocznych spędach, a obudzicie się z ręką w nocniku, i to szybciej, niż się Wam wydaje.

1010


Widzew ~Widzew (Gość)05.11.2023 14:18

Fajnie by było jakby jeszcze prezes przyjechał to nie tylko kostka brukowa latała ale i wieńce też

817


Niep ~Niep (Gość)07.11.2023 10:13

A cóż wspólnego ma WHO z niepodległością . Myślicielom typu żwirek już się wszystko pomyliło. Ale wypowiedź jest a że niekoniecznie sensowna to już na inny sen.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat