metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gośc ~gośc (Gość)13.06.2013 20:24

pan Wojt popelni ten sam błąd co Burmistrz Wolborza,tu mają stawiać wiatraki,tylko prawda jest taka ,że tyle bedzie prądu z wiatraków co kot naplakał to samo sie tyczy z hińskimi kolektorami zeszpecą teren a prądu nie uświadczysz ,wiem coś na ten temat bo sam miałem postawić malt wiatrak przydomowy ,ale kiedy zapoznałem sie z kosztami a efekt jego pracy będzie mizerny to mam dużo lepsze rozwiazania i dużo tańsze i tu nie będe ponosił kosztów uzyskania energii a prąd za darmo będzie ,urządzenie na zasadzie perpetum-mobile i tu będzie całkoowicie darmowy prąd do bezposredniego użytku przez moje gospodarstwo

00


emka ~emka (Gość)14.06.2013 02:19

Gmina zarobi na dzierżawie, myślę ze krajobraz się nie zeszpeci raczej go uporządkuja Może to i dobra inwestycja teren zostanie wykorzystany lokalizacja raczej dobra ale zobaczymy co czas przyniesie

00


YARO ~YARO (Gość)14.06.2013 11:21

"gosc-" napisał(a):
wiem coś na ten temat bo sam miałem postawić malt wiatrak przydomowy ,ale kiedy zapoznałem sie z kosztami


Racja. Ekologia w naszym kraju ciągle jest za droga i nieopłacalna, nawet z tymi psełdodotacjami. To raczej zabawka dla pasjonatów, za którą nie idą wymierne ekonomiczne korzyści!

00


P51 ~P51 (Gość)14.06.2013 14:14

"gosc-" napisał(a):
pan Wojt popelni ten sam błąd co Burmistrz Wolborza,tu mają stawiać wiatraki,tylko prawda jest taka ,że tyle bedzie prądu z wiatraków co kot naplakał to samo sie tyczy z hińskimi kolektorami zeszpecą teren a prądu nie uświadczysz ,wiem coś na ten temat bo sam miałem postawić malt wiatrak przydomowy ,ale kiedy zapoznałem sie z kosztami a efekt jego pracy będzie mizerny to mam dużo lepsze rozwiazania i dużo tańsze i tu nie będe ponosił kosztów uzyskania energii a prąd za darmo będzie ,urządzenie na zasadzie perpetum-mobile i tu będzie całkoowicie darmowy prąd do bezposredniego użytku przez moje gospodarstwo


Brawo!
Dawno nie widziałem tak długiego zdania.
A poważnie: ciekawe jest dla mnie,jaka jest ilość dni słonecznych w Moszczenicy? Czyżby była to jakaś enklawa pogodowa w województwie...? ;->
Bo chyba wiąże się z tym opłacalność inwestycji.
No, chyba,że w założeniu całego interesu jest zgarnięcie dotacji, a reszta niech się goni...

00


B12 ~B12 (Gość)15.06.2013 20:11

do ~P51
Dobre pytanie "czyżby była to jakaś enklawa pogodowa w województwie....;->" .Najlepszy dowcip dnia.Ostanie zdanie jest szczególnie trafioną odpowiedzią,słuszny wywód.Brawo!

10


Kordian ~Kordian (Gość)12.07.2014 10:37

Inwstycja w elektrownie słoneczną to na pewno dobra inwestycja
[url]http://suntrack.pl/133-elektrownie-sloneczne[/url]

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat