metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
stary rocznik ~stary rocznik (Gość)24.06.2015 18:46

mile wspominam czasy kiedy transport odbywał się koleją, było bezpieczniej na drogach

70


pracownik pracownikranga23.06.2015 12:30

Spółdzielnia Grabarczyka i reszta Piotrkowsko-Łódzkiej Platformianej mafii w amoku załatwiania swoich interesów ,całkiem zapomniała o tym niesamowicie wąskim gardle w tym rejonie. Dwie główne trasy z Kielc i Radomia zbiegają się na tej wąskiej drożynie. Jechałem nie dawno tą drogą stojąc w prawie piętnastokilometrowym korku. Brawo Platfusy!

263


Nic nie wiem ~Nic nie wiem (Gość)23.06.2015 12:32

Brawo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi !!! Kolejny coroczny "remont cząstkowy" nawierzchni, który pomaga jak umarłemu kadzidło. Za rok będzie to samo. A mieszkańcy i przedsiębiorcy mają stać grzecznie w korkach i nie narzekać bo się nie znają. A "fachowcy" z GDDKiA wiedzą co robią. Ten wypadek to kolejny skutek takiego zarządzaniai pozornych działań. Ile to już lat jest planowana budowa odcinka Piotrków - Sulejów ? 30, 40 a może więcej lat ? Szkoda że tu nie mieszka ii nie jeździ żaden z wojewódzkich dygnitarzy (przyjeżdżają tylko przed wyborami). Zapraszamy mędrców z GDDKiA w piątek po południu, w niedzielę po południu, codzienne od 7 do 8 i od 16 do 18.

261


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat