Myślałem, że jest błąd w tekście i powinno być - na brzozie. Że dziecko na brzozie zatrzasnęło się w aucie. Były już takie wypadki. A tak na marginesie - do wybicia szyby trzeba aż strażaków ciągnąć? I to dwa wozy? To tam chłopa jakiego nie było, albo baby jakiejś konkretnej?
"Matka/ojciec zostawili dziecko samo w aucie" kurczę ludzie przecież wiadomo że trzeba wysiąść z auta żeby wyciągnąć dziecko z auta z drugiej strony! Tylko zastanawia mnie jedno dag dziecku kluczyki :/ sama mam dziecko jak wychodzę z auta biorę kluczyki że sobą i idę po dziecko .
dziecko zatrzaśnięte około 5 minut a straż z piotrkowa zdążyła dojechać...helikopter by tak nie doleciał:)
Wiadukty w Brzozie są 2 i jeden przejazd pod autostradą A1... a jak tam w Twardosławicach?
Gdzie ta Brzoza? A tam gdzie ma powstać nowa Gmina....Podobno rozmowy są prowadzone już na Wiejskiej....
Pozdrawiam.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!