metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)15.03.2017 19:06

Krótko mówiąc PIS dąży do pogrzebania polskiego rolnictwa całkowicie taka jest prawda a Burmistrz Wolborza bierze czynnie udział w tej szopce .Ludzie przejrzeli na oczy i mają dosyć rządów okrągłego stołu złodziejskich reformatorów.Co to za nowoczesność jak smród gnojowicy nie daje żyć a żywność to trucizna w sklepach i nie da się tego jeść.Tylko w gminie Wolbórz jest kilku cwaniaków co mieli układy za PZPR i dziś wielcy rolnicy a reszta jest niszczona przez Agencje swoimi głupotami.Tylko powrót do tradycyjnego rolnictwa to właściwy kierunek.To obecność naszego kraju w UE nas zniszczyła taka jest prawda ale media jak i urzędnicy dalej ogłupiają naród swoją propaganda jaka to cudowna jest UE i dzięki niej się rozwijamy.Polskę zniszczono po to by nasza gospodarka nie zagrażała założycielom starej wspólnoty.

28


Moniszek ~Moniszek (Gość)15.03.2017 15:29

Miała być dobra a jest zła zmiana . Ot cała prawda

57


Ass ~Ass (Gość)15.03.2017 21:19

Zniszczą rolników Pany jedne

22


Mieszkaniec powiatu 1 ~Mieszkaniec powiatu 1 (Gość)15.03.2017 14:36

Coś nie dużo osób przybyło na występy pochwalne pisu, czyżby jeszcze nie wstali z kolan, a może przestają wierzyć.

611


:-) ~:-) (Gość)16.03.2017 00:41

W sprawie uciążliwości odorowych coś ustalono? W końcu śmierdzi, czy nie śmierdzi? A niektórzy mieszkańcy to narzekają, że za Ościkowej śmierdziało tylko przy trasie, a teraz podobno w centrum też. Mnie się zdaje, że jak jest Urząd Miasta i Gminy, to ta część gminna tak capi, no bo miejska to pachnie Coco Chanel czy jakimś Andre Yarosse.

22


Kkk ~Kkk (Gość)15.03.2017 15:21

Więcej pisowskich urzędników było niż rolników . Żenada

88


sklave sklaveranga15.03.2017 15:06

Towarzyski i towarzysze rolnicy tylko kolektywizacja wsi zapewni wam dobrobyt. Walczmy z kułakami. Po zmianach rolnik będzie musiał prowadzić rejestr osób wchodzących do obory oraz… izolowanie kotów, ptaków gryzoni od zwierząt gospodarskich. Na kurnikach i oborach ma być tablica: Osobom nieupoważnionym wstęp wzbroniony. A jak przyjdą dzieci z miasta to muszą uzyskać przepustkę na wejście do gospodarstwa rolnego rodziców od I Sekretarza Komitetu Gminnego PiS. No a jak dostanie takie podchwytliwe pytanie jak ja, kiedy chciałem zostać PiSowcem? Czy pocałowalibyście woca wocuf nadprezesa Jarosława w stopy. Spojrzałem na krzyż wiszący nad głowami szacownej komisji. Całe życie w jednej chwili przed oczami mi przemokło. No i odpowiedziałem to co serce mi mówiło a rozum podpowiadał. Jak będzie wisiał to zawsze! I stało się Sodomia i Gomoria to małe piwo. W szacowną komisję to jakby pierun strzelił a przewodniczącego to musieli reanimować. Mnie zaś grzecznie wyprowadzili i pięknie podziękowali tacy mili młodzieńcy na łyso ostrzyżeni. Żona i dzieci nie mogą mi tego darować. No bo gdyby nie ten Misiewicz mielibyśmy wszystko a tak musiałem się leczyć. Więcej na http://sklave.manifo.com/

58


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat