metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)24.07.2017 20:03

Mafia wiatrakowa jak widać w natarciu ale nic z tego nie będzie zgody na żadna budowę a gminni radni to zwykli skorumpowali ludzie tak jak w mojej gminie. Gmina jak chce sobie postawić wiatrak to pod urzędem niech sobie postawia a nie mieszkańcom pod oknami domów

33


śmigielski ~śmigielski (Gość)24.07.2017 16:41

W Sulejowie ponoć będą budowali wiatrak niecałe 200 metrów od domostw przy knajpie, z usług której bardzo często korzysta urząd. Mówił o tym na ostatniej sesji jeden z radnych, ale burmistrz zaraz go zgasił. Prawda to?

40


ds ~ds (Gość)24.07.2017 12:20

zamiast tych wiatraków byście po prostu montowali na każdym dachu każdego bloku i budynku panele słoneczne i było by ekologicznie i nie szpeciło by tak krajobrazu.

41


gość ~gość (Gość)24.07.2017 10:50

Taa a słupy nadal pośrodku parkingu.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat