metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
assa ~assa (Gość)25.10.2014 21:12

"...na przerwę zeszły z dwubramkową zaliczką..."
Wydaje się mnie,ze 1 bramka :P

10


Kibic Piotrcovii ~Kibic Piotrcovii (Gość)26.10.2014 08:06

Piotrcovia zagrała bardzo dobre spotkanie! Walczyła dzielnie, nawet polała się krew. Brawo dziewczyny!

20


januszek ~januszek (Gość)26.10.2014 10:51

Dziewczyny walczyły,ale punkty niestety pojechały do Gdyni.Rok temu też tak było i porazka chyba 17-18.Śmiesznie brzmią słowa pana Kopertowskiego, ze do 15 listopada chcemy skompletować skład. Skład to się kompletuje,ale do 15 lipca.Powtarzam jeszcze raz, oprócz zawodniczek musi przyjść normalny trener.Panie Kamiński:Do widzenia!

00


ktosiek ~ktosiek (Gość)26.10.2014 12:54

nie ma jak przegrac mecz(kolejny), i bawic sie tego samego dnia w clubie mango, rozumiem ze kazdy ma prawo na chwile relaksu ale bez przesady

10


oko ~oko (Gość)26.10.2014 14:41

do Januszek - co masz do trenera, ja uważam że jest dobrze, a i dziewczyny też widać że nie grają przeciwko niemu jak to było w przypadku Rozmiarka czy Mijasa. Widać że są przygotowane, a 60 minut to nawet gdyby miały super przygotowanie nie wytrzymają żadne.
do ktosiek - ja uważam że każdy radzi sobie ze stresem jak mu pomaga, jedni siedzą w domu i płaczą inni idą się bawić aby zapomnieć bo można zwariować. Ja np. lubię raz na dwa miesiące upić się aby całkowicie zapomnieć co mnie boli, także daj sobie spokój.

40


obiektywny ~obiektywny (Gość)26.10.2014 16:25

To ze ktos się bawi nie znaczy że musi od razu chlać. Niby le0iej się męczyć samemu w domu? Lepiej być z drużyną, nawet jak to są balety;)

20


almodowar ~almodowar (Gość)26.10.2014 19:22

koniec bajki dziewczyny spadek !!!!!!!!!

12


hanibal ~hanibal (Gość)26.10.2014 22:09

"oko" napisał(a):
Widać że są przygotowane, a 60 minut to nawet gdyby miały super przygotowanie nie wytrzymają żadne.


Dzisiaj Koszalin wytrzymał....

10


kibic ~kibic (Gość)27.10.2014 08:07

"hanibal" napisał(a):
Dzisiaj Koszalin wytrzymał....


Tylko w Koszalinie jest trochę więcej zawodniczek...
Wracając do sobotniego meczu - brawo Piotrcovia za podjęcie walki. Przyjemnie oglądało się ten mecz (bez KK, ale też było głośno), szkoda tylko, że nie zakończył się on wcześniej :-) Teraz drogie Panie czas najwyższy na zwycięstwa! Powodzenia w kolejnych meczach.

20


MKS ~MKS (Gość)27.10.2014 14:06

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat