metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Baraniarz 84 ~Baraniarz 84 (Gość)17.12.2015 10:35

Jeśli projekty które składaliśmy nie znajda się w projekcie Budżetu na 2016 rok chyba wszystko przesądzone.Jest czas do 22. 12.2 015 r aby je zamieścić.

62


że  Twój  mecenas z UM wprowadził w błąd  służby wojewody, podaj ~że Twój mecenas z UM wprowadził w błąd służby wojewody, podaj (Gość)17.12.2015 11:49

Znowu człowieku prowokuje. Wiesz doskonale,

64


sklave sklaveranga17.12.2015 11:41

Czy Polska jest rządzona zgodnie z wolą ludu? Kto stanowi prawo? Radni wybrani przez lud
są pracodawcami burmistrza i skoro uznali że zasługuje na taką pensję to żadna biurwa nie powinna się odzywać a tym bardziej pouczać i ganić. Szef mi płaci 1300 złotych a prezydent, burmistrz, wójt nakazuje mu by płacił mi 13 000 zł. Absurd. Nie bo taką mamy sytuację w tym przypadku. W polskich warunkach władza nie spoczywa tam, gdzie powinna, czyli w instytucjach reprezentujących, lecz w mafijnych grupach interesów mających wpływ na polityków. Obecnego burmistrza Sulejowa miałem za człowieka honoru a okazuje się....że to człowiek z układu. Co dla prawdziwych Polaków tych zacnych synów ojczyzny znaczy dewiza: Bóg, Honor , Ojczyzna. Boga nie znają, honoru nie mają, a ojczyznę w czterech literach mają.
Foto:Lorek, uśmiechnij się na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

1112


cynik ~cynik (Gość)17.12.2015 11:20

"Uchwała nie obowiązuje, będę więc pobierał normalną pensję" - Normalna pensja panie burmistrzu to 1750 brutto...70 proc. mieszkańców Ziemi Łódzkiej ją pobiera. Pana pensja jest nie "normalna" Poza tym jak pan sobie wyobraża dalszą współpracę z radnymi a jeszcze trochę zostało czasu. Ogłosi pan znowu stan wojenny. ZOMO-wcy już u pana w gminie są.

2212


ares1 ~ares1 (Gość)17.12.2015 14:20

Nikt z budżetówki nie da sobie krzywdy zrobić!!!

112


as ~as (Gość)17.12.2015 14:55

wybierajcie de ... li dalej

74


fx ~fx (Gość)17.12.2015 13:29

czas złodziei z ZSL dobiegł końca

146


sulejow ~sulejow (Gość)17.12.2015 19:48

haha co ci radni robią? siedzą z założonymi rękami! i to chyba wszystko , jeszcze tylko zabierają komuś pensje.. zenada... Ciekawe ile my było chętnych do rady, jak by radni nie mieli wynagrodzenia hmm?

1510


W-sulej ~W-sulej (Gość)17.12.2015 17:16

Mecenas opłacany za pieniądze podatników a nie przez pana burmistrz oszukuje wojewodę. Radni odczytali uzasadnienie i ta poprawiona uchwała została przekazana radnym przed rozpoczęciem sesji. Pan mecenas różnymi kruczkami wszystko robi aby pan burmistrz nie stracił na pensji. Gdyby był opłacany przez burmistrza z własnej kieszeni to by było zrozumiałe ale jest opłacany jest z budżetu gminy. Ciekaw jestem ile kosztowała nas podatników obrona pana burmistrza.

148


cała prawda ~cała prawda (Gość)17.12.2015 18:17

I właśnie tym wywiadem udowodnił pan panie burmistrzu, że to kasa jest dla pana najważniejsza. W swoim wywiadzie powiedział pan że będzie brał normalną pensję; niech pan zapyta lepiej przeciętnego mieszkańca gminy ile wynosi normalna pensja, bo na pewno nie tyle ile pan dostawał. Pana pobory są wielokrotnie zawyżone. Obstawił się pan prawnikami, którzy za pieniądze z naszych podatków walczą jak lwy o pana jak najwyższą pensję. Mam nadzieję, że radni nie odpuszczą i usuną pana z hukiem już niedługo.

1915


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat