metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość111 ~gość111 (Gość)06.10.2016 11:24

i co z tego ze nowe jak menelstwo zniszczy tak jak plac zabaw,

63


Bred 1956 ~Bred 1956 (Gość)06.10.2016 11:30

Wykonany w ramach budżetu obywatelskiego!!!Ciekawe czy będzie sluzylo tylko obywatelom uczeszczajacym do13 czy innym obywatelom tez? Co z wakacjami feriami?

81


nice ~nice (Gość)06.10.2016 18:32

Wspaniała szkoła piękne wspomnienia, rocznik 87- 95

50


mik ~mik (Gość)06.10.2016 15:08

kiedyśbył tam również kort tenisowy teraz widzę zabrakło farby na parę dodatkowych linii:-( Szkoda

31


mom ~mom (Gość)06.10.2016 12:40

Z wyglądu j Ok ............ na Gminach i funduszach gminnych spoczywa obowiązek utrzymania szkół i urządzeń z nimi związanymi, m.in. boiska .......... nie jest to w zakresie funduszu Budżetu Obywatelskiego. W założeniach Fundusz/Budżet ten, globalnie ma służyć wszystkim mieszkańcom Gminy.
Budowy, remonty itd. szkół winny być wykonywane z funduszy centralnych i gminnych zagwarantowanych w tych budżetach ..... lecz .......... ? ? ? ? ? ? ? ?

41


radny Jan Dziemdziora ~radny Jan Dziemdziora (Gość)06.10.2016 15:36

do Bred 1956 - w temacie poruszanym przez Suwerena zabierałem głos na sesji RM w dniu 31.08.2016 r. Jaką odpowiedź otrzymałem będzie w protokóle z sesji. Jak się on ukaże to go zamieszczę.

43


sara ~sara (Gość)07.10.2016 10:13

Faktycznie boisko ok! Mieszkam blisko szkoły i widzę co się dzieje na placu zabaw szczególnie wieczorami. Granda łobuzów zdewastowała i dalej dewastuje wszystko co się da / pourywane huśtawki, drabinki, palenie ogniska na pięknej powierzchni itp./Boję się, że może być podobnie na nowym boisku! Apeluję do was droga młodzieży! Korzystajcie z placu ale nie dewastujcie i nie psujcie tego co może służyć nam wszystkim!!!!

10


Boombol ŁKS ~Boombol ŁKS (Gość)06.10.2016 22:15

Fajnie ze wrescie jest boisko do kosza,z normalnymi tarczami.Dobra robota i wykonanie.Szacunek dla panow wykonawcow.pozdrawiamy

20


marzyciel ~marzyciel (Gość)07.10.2016 19:01

Szkoła podstawowa, bardzo chciałbym wiedzieć czy projekt boiska był konsultowany z władzami szkolnymi pod katem przydatności tego boiska do wypełnienia programu szkoły podstawowej w zakresie wychowania fizycznego dzieci. Wydaje mi się że projekt winien uwzględniać potrzeby szkolne . A jak to jest w praktyce? Jeżeli tak nie jest to po prostu kompromitacja i wyrzucanie pieniędzy w błoto.

00


Bred 1956 ~Bred 1956 (Gość)06.10.2016 12:58

Sprzed na placu zabaw o którym pisze wątpiący a raczej wątpiąca nie zostal zakupiony z budżetu i guzik mnie obchodzi kogo dyrekcja tam wpuszcza mnie obchodzi jak bedzie funkcjonowalo nowe boisko wybudowane z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat