metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)18.05.2017 11:31

Ciekawi mnie czy w tym roku również zostanie pobity rekord odnośnie odwiedzających??? :)))

181


ares1 ~ares1 (Gość)01.06.2017 12:01

Ciekawe czy gospodarz zaszczyci swoją osobą Trybunały czy znów wyśle zastępce. Swoją drogą ciekaw jestem czy by mszę odpuścił tak jak imprezy organizowane przez miasto!!!

40


CoolMen ~CoolMen (Gość)01.06.2017 19:27

Aresie1, v-ce mistrzu top - komentatorów! Jeżeli prezydent jest taki pobożny (jak wielokrotnie twierdzisz) to może informacja, że o.o. Bernardyni w dowód wdzięczności za odrestaurowanie w 1905 roku dzięki pracownikom stacji Piotrków zrujnowanego po kasacie klasztoru, objęli kolejarzy piotrkowskich opieką duszpasterską, pobudzi prezydenta do roztoczenia swej miłościwej opieki nad ESMMK w Piotrkowie, osobistego przybycia, zwrócenia większej uwagi na historię kolei w Piotrkowie i znaczenia jej dla rozwoju miasta.

20


gościu ~gościu (Gość)18.05.2017 22:02

Ciekaw jestem co za baran zawsze stawia minus kiedy pojawia się informacja o Trybunałach.

121


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat