Żenada. Zero ludzi. Kto daje pieniądze na takie popisy? Przecież to kompletnie nikogo nie interesuje.
Hahahahaha,może z 5 osób przystanąło przy ogrodzeniu,w amfiteatrze zero ludzi,hahahahaha!
Ludzie mają w czterech literach kapel. Do miast ściągają kapele, a na wsiach czołówka muzyczna z Polski. Dni Wolborza, Gorzkowic, Rozprzy już niedługo. Tam będzie frekwencja.
Panowie jurorzy mieli przegląd w d.... wychodzili i często byli nieobecni w czasie przesłuchań konkursowych.
Prestiżowa impreza wg Dolecińskiego. Wolne żarty. Koń by się uśmiał. Ile ta błazenada kosztuje podatników?
I do tego wstęp wolny... Zatem gdzie jest publiczność Panie Marku? Czy występujący poczuli się aby na pewno dowartościowani grając dla pustych krzeseł?
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!