Szkoda, znałem go, gościu czy jakiś tam nie pisz że kierujący bądź kierująca rowerem to debil bo akurat ten pan za takiego nie uchodził. Rozumie Cie, rowerzyści często nie uważają. Zginął człowiek potrącony przez debila który wsiadł za kółko z zakazem, nie ważne czy był pijany czy nie!!!!
Skad wiemy ze kierowal pijany uciekajac potwierdzil poza tym zakaz sadowy nie powinno go tam byc do paki na max odwiesic za zakaz i sprawdzic wlasciciela czy jego czy innej osoby samochod za wspoludzial do paki odszkodowanie i zniszczyc takich ludzi jak on zniszczyl zycie innym
A skad wiecie czy byl pijany podczas kierowania ? Moze pojechal do domu i wtedy sie napil? Odrazu wszyscy Polaczki zamieniaja sie w sąd
Mnie tez wczoraj debilka na rowerze prawie wjechala pod kola. Pani wyjezdzala z podporządkowanej. Trzeba miec oczy wokół glowy.
Promil to nie jest dużo bo znam paru co litra na głowę walną i trudno by sie było obcej osobie zorientować czy coś pił. Druga sprawa to zwykła nieuwaga bo dla kierowców wszystkich aut rowerzysta nie istnieje a jest takim samym użytkownikiem drogi jak reszta. Wolborska już dawno powinna być wyłączona z ruch na bardzo zły stan nawierzchni tu ani autem jechać a tym bardziej rowerem chodnika obok też nie ma bo nie nadaje się do chodzenia i roweru. Teraz widzimy jak się Piotrków rozwinął od czasu okrągłego stołu co kolejna władza każdego roku coraz gorzej a jako województwo zajmujemy drugie miejsce na liście ale od tyłu
Obrońca się znalazł a jak by to był twój ojciec to byś tak nie napisał
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!