metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
niepoprawna myśl logiczna ~niepoprawna myśl logiczna (Gość)20.08.2015 05:59

Spokojnie! To Szanowni Rodacy nie wiecie, że zasad jest kilka? - Nie ważne KTO kandyduje, nie jest ważne kto i na kogo głosuje. Ważne jest KTO LICZY głosy! Jeszcze ważniejsze jest KTO ZATWIERDZA ludzi na listach. A JESZCZE BARDZIEJ WAŻNE JEST kto ZATWIERDZA kto liczy głosy w komisjach. TEN jest dopiero RZĄDZĄCYM. Bo ta cała demokracja, demokracją, lecz KTOŚ tym bałaganem musi zarządzać. Dopiero odpowiedź KTO ZARZĄDZA daje dane kto włada w kraju. Prawda Panie Al Bundy? A tak swoją drogą ciekawe czy będzie ten wpisik, czy jednak cenzurka?

22


nowoczesny ~nowoczesny (Gość)20.08.2015 19:07

Wybory nr 1 w okręgu nr 10 były ustawione i trzeba to powiedzieć głośno i wyraźnie. Przez wszystkich działających w strukturach został wybrany Pan So...... i miał być nr1, Pani Łuczak miała miejsce nr 2, ale widocznie wybory demokratyczne są obce w Nowoczesnej - byłem, widziałem, i mam dość takich zmian.
A lista w okręgu będzie tak słaba że szkoda brać w tym udział.
Było kilku dobrych kandydatów z Piotrkowa oraz Radomska ale ich spławiono normalnie szok.

20


mieszkaniec Tomaszowa Maz. ~mieszkaniec Tomaszowa Maz. (Gość)29.08.2015 20:08

Agnieszka Łuczak, lesbijka i jeśli mnie pamięć nie myli to czy ona przypadkiem nie miała wyroku sądowego o coś tam. Skoro Sąd uznaje, że ktoś dopuścił się przestępstwa to ono jest i definiuje tą osobę. Czyli Nowoczesna wystawia Andrzeja Leppera w spódnicy do sejmu. Hipokryzja. W TV Petru mówi, że chcą nowych ludzi, a wystawiają kogoś z Ruchu Palikota i do tego o takiej reputacji. Nie było innych kandydatów? Dali kogoś kto nawet się dobrze wysłowić nie potrafi. Posłuchajcie jej wywiadów. Jeśli to ma być jedynka Nowoczesnej to strach się bać co jest dalej na tej liście.

10


nowoczesność w domu i zgrodzie ~nowoczesność w domu i zgrodzie (Gość)19.08.2015 18:02

Nowoczesność pana Petru jest widoczna skoro takich kandydatów nam podsrywa i to z nr 1. Do parlamentu są potrzebni inżynierowie, praktycy ekonomii i prawa, a nie dziennikarze, lekarze, nauczyciele czy tzw. ludzie sztuki i kultury. Przecież ci wszyscy konowały, pismaki, bakałarze i sławy to potrafią jedynie wydać nie swoje i nie przez siebie zarobione pieniądze. W tym są bardzo dobrzy i do tego potrafią jeszcze pięknie mówić i uzasadnić swoje zaangażowanie ekspresją okazywanych emocji.

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat