Po co tężnie.Niech postawią kolejną lodówkę niepodległości bo do tej przy wieży ciśnień nie można się dopchać żeby posiedzieć takie kolejki :D
Piotrków to miasto z którego się ucieka bo nie ma tu nic ciekawego. Po co kolejne inwestycje? Kiedy mediateka na siebie zarobi?
Pierwszy projekt tężni był zgłoszony dwa lata temu. Władza wtedy nie dopuściła do głosowania. Piotrków się cofa. Teraz pewnie liczenie głosów wyeliminuje to żeby były pieniądze na jakieś boisko.
Dlaczego potrzeba aż 10 dni by policzyć głosy? Przecież wynik głosowania internetowego jest znany od razu, a głosy na papierze podejrzewam, ze można policzyć na starym liczydle, o ile nie na palcach.
Po co nam tężnie, po co baseny, po co lodowiska, centra sportowe, darmowe mztki...My mamy ławeczkę i mediatekę i to nam w zupełności wystarczy.
Widzę ostra nagonka wszędzie na te tężnie. Mam nadzieję, że wygrała ścieżka dookoła Bugaja.
W Piotrkowie, żeby cokolwiek się zmieniło, był pomysł oraz chęć - z całym majdanem trzeba by zrobić to co z placem pod tężnie. Wykopać na metr, zaorać, wyrównać i zacząć od nowa.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!