metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pacjent ~Pacjent (Gość)20.11.2014 06:24

W d+++e mam taki szpital. Udałem się - po wypadku - na SOR na dzień przed Wszystkimi Świętymi. Prawie nikt nie pracował; krew się lała, sprawa była pilna, a oni odesłali mnie w inne miejsce. Żenua.
I tradycyjnie - wszyscy wiemy, że jest to miejsce, gdzie bez załącznika nic się nie załatwi. To wypadałoby w końcu zmienić!

112


Tartu Tarturanga20.11.2014 07:07

Zapisy na USG to jakieś nieporozumienie, bo są tylko jednego dnia ( ostatnio 31.10) dodzwonić się nie można - trzeba stawić się osobiście. Szanowna Pani z rejestracji na dzień dobry z wielką buzią, że jaki się coś nie podoba to do dyrektora( gdy powiedziałem , że mi wolnego nikt w pracy na ten dzień nie da).

71


Kicia ~Kicia (Gość)20.11.2014 08:24

A mnie odesłali z 2 letnim dzieckiem z urazem głowy do Bełchatowa, bo akurat nie było chirurga dziecięcego! Oni tylko na papierze są tacy wspaniali.

13


observer ~observer (Gość)20.11.2014 08:26

może i długów nie ma ale też niewiele poza tym. Wszechpotężny dyr zgromadził sobie armię sługusów wiecznie wdzięcznych obrabiających nawet jego rancho. Nepotyzm na niespotykaną skalę, prwyawtno publiczne oddziały słynnych doktorów w mieście P, obcinaczy nóg ludziom itp. Lepiej tam nie trafić, no chyba że za pośrednictwem kóregoś prywatnego gabinetu czy samego dyr. Taki to mamy szpital....

92


dddddwd ~dddddwd (Gość)20.11.2014 08:27

Co z tego, że nie ma długów skoro ten szpital to umieralnia? Nikomu nie życzę pobytu tam.

63


edek ~edek (Gość)20.11.2014 08:42

Pani rzecznik Ciotucha promuje swoje nowe miejsce pracy?

52


dfgdfg ~dfgdfg (Gość)20.11.2014 09:26

Czytam te komentarze no i tak - "darmowa", "państwowa" służba zdrowia. Proszę mi oddać moje pieniądze i nie zabierać kolejnych w podatkach na utrzymanie tej hydry! Prywatnie sam się lepiej zatroszczę o moje pieniądze i moje zdrowie!
Co roku dowiadujemy się, że jest coraz gorzej, coraz więcej pieniędzy nam na to zabierają. Lepiej to zlikwidować, aniżeli trzymać przy życiu.

31


paciet ~paciet (Gość)20.11.2014 09:29

Może i niema długów ale i personelu ; dobrych lekarzy,pielęgniarek z powołania i salowych do sprzątania jednym słowem oszczędzamy nawet na szalowych

70


jajaja ~jajaja (Gość)20.11.2014 09:40

"dfgdfg" napisał(a):
Prywatnie sam się lepiej zatroszczę o moje pieniądze i moje zdrowie


pffff. Chyba nie wiesz co piszesz. Do prywatnego gabinetu specjalisty za stówkę by nie czekać w kolejce, owszem. Ale lekarz, nawet najlepszy w gabinecie cię nie zoperuje. Nie zrobi ci koronarografii ani nie przyjedzie w ciągu 15 min. gdy dostaniesz udaru. Trzeba nie mieć wyobraźni by pisać takie bzdury.

41


xyzq ~xyzq (Gość)20.11.2014 10:40

a ja za to bardzo polecam oddział ginekologii i noworodkowy.
Poród i opieka po nim-znakomita, bez żadnych znajomości.
Opieka na oddziale noworodkowym warta polecenia w całej Polce. Także warunki w salach.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat