Chyba w żadnym z miast polskich taka sytuacja nie miała miejsca. Dzisiaj nieczynne były telefony nawet do biura rady miasta, MZK, ZDiUM, BOM i Infolinię. Sekretarz miasta Bogdan Munik powinien za to przeprosić interesantów i podać się do dymisji. Panie Prezydencie Chojniak, dokąd ta szara eminencja będzie panoszyć się w piotrkowskim urzędzie miasta?
Przeczytajcie ze zrozumieniem artykuł wyżej, a następnie piszcie coś sensownego, jak widać analfabetyz wtórny jest zjawiskiem dość szerokim w naszym mieście.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!