metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)przedwczoraj, 05:31

Lektury nie zakazane prace domowe nie zakazane uczenie się zakazane dobre wychowanie zakazane religia zakazana ale już ćwiczenia interaktywne tak i chcecie mi powiedzieć że coś tu jest normalnego w tym waszym zachowaniu A te ćwiczenia to kto będzie przeprowadzał i o jakich preferencjach seksualnych

31


Świry PO ~Świry PO (Gość)3 dni temu, 13:56

Uśmiechnięta Polska,sami tego chcieliście,moim zdaniem powinno waszym milusińskim robić wodę z mózgu

204


ratunku-NIE ~ratunku-NIE (Gość)25.10.2024 12:51

Cytat.
Inicjatywa Tęczowego Piątku to szansa dla młodzieży i nauczycieli na otwarty dialog na temat różnorodności i akceptacji, który ma wzbogacić społeczeństwo o wartości empatii i poszanowania.
Koniec cytatu.
Nie czuję takiej potrzeby.
Przestańcie nachodzić nasze dzieci w szkołach!
Jest to miejsce edukacji a tworzenia chaosu w głowach po wizycie kolorowych edukatorów.
Wychowuję swoje dzieci w duch poszanowania tradycji i drugiego człowieka. Sam byłem tak wychowany.
Rodzinę tworzy mama (ona) i tata (on). Oboje mają dzieci (one). Czasami syna (jego), czasami córkę (ją).
Nie życzę sobie żadnych kolorowych piątków ani tym bardziej poniedziałków, wtorków, śród, czwartków, sobót i niedziel!

344


gość ? ~gość ? (Gość)przedwczoraj, 06:54

Gdy patrzę na tęczę to się męczę.

65


Limal ~Limal (Gość)3 dni temu, 17:17

Dziadostwa i zaprzaństwa stanowczo za dużo .

141


Normalna "jeszcze" ~Normalna "jeszcze" (Gość)3 dni temu, 23:46

Świat się kończy. Szkoda dzieci.

73


Helena ~Helena (Gość)3 dni temu, 17:58

wypierdzielać ze szkół natychmiast. nie róbcie malym dzieciom wody z mozgu. do lekarza lepiej sie zapiszcie.

213


Yurpiog ~Yurpiog (Gość)3 dni temu, 14:22

Chora, zgubna ideologia lewacka. Była już w latach 30 tych ubiegłego stulecia w sowieckiej Rosji. Przyniosła zgubne skutki, tak że zabronił jej Lenin.

255


Tęczowa ~Tęczowa (Gość)3 dni temu, 14:36

Chcę do szkoły na lekcję przychodzić z kozą a ja definiuję się dziś jako osoba onu jemu.

134


raport ~raport (Gość)wczoraj, 09:59

Tym ludziom zalewajka w głowach się gotuje.

63


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat