metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kolega z portala ~kolega z portala (Gość)11.05.2016 11:46

Heniek mordo od razu poznałem po zdjęciu z naszej klasy że to ty...

10


poddany z piotrkowa ~poddany z piotrkowa (Gość)11.05.2016 19:30

To Fajnie że JKM Zygmunt Stary chce odwiedzić Piotrków w tegorocznej nocy muzeów w Piotrkowie tylko szkoda że nie umiem grać w szachy bo dla mnie byłby to zaszczyt zagrać z samym królem !. P.S. Jak można się do niego zwracać gdybym się z nim spotkał w sobotę Wasza Królewska mość czy Wasza Wysokość ?. Proszę o poradę bo nie chcę strzelić gafy przed naszym monarchą.

30


poddany z piotrkowa ~poddany z piotrkowa (Gość)11.05.2016 19:30

To Fajnie że JKM Zygmunt Stary chce odwiedzić Piotrków w tegorocznej nocy muzeów w Piotrkowie tylko szkoda że nie umiem grać w szachy bo dla mnie byłby to zaszczyt zagrać z samym królem !. P.S. Jak można się do niego zwracać gdybym się z nim spotkał w sobotę Wasza Królewska mość czy Wasza Wysokość ?. Proszę o poradę bo nie chcę strzelić gafy przed naszym monarchą.

10


gracz z piotrkowa ~gracz z piotrkowa (Gość)11.05.2016 19:44

Umiem grać w szachy i z zaszczytną chęcią zagrałbym z JKM Zygmuntem Starym ale nie wiem jak się do niego się zwracać Wasza Królewska Mość czy Wasza Wysokość ?.

20


niki ~niki (Gość)11.05.2016 10:33

niezła mi noc jak do 22 tylko

61


igor1 ~igor1 (Gość)11.05.2016 22:42

Co to za noc od 18 do 22 trzeba napisać 4 godzinny program . Jeszcze takiej bzdury nie było wstyd. Trzeba troszkę się wysilić nie pisać noc

10


Agnieszka R. ~Agnieszka R. (Gość)12.05.2016 10:31

fajna idea a jak ktoś chciałby dojechać na to z poza miasta polecam http://clicktrans.pl/transport/piotrkow-trybunalski/

01


Anonim ~Anonim (Gość)12.05.2016 11:07

Ktoś się orientuje jaka grupa robi pokaz fire show ?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat