metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ob ~ob (Gość)16.07.2013 13:26

Jeżeli prawie 9 tys. mieszkańców to grupa, to gratuluję panie prezydencie poczucia humoru. :)

00


filozof ~filozof (Gość)16.07.2013 14:01

ta mała grupka za chwile Pana wyleje......Panie Prezydencie...

00


wplny człowiek ~wplny człowiek (Gość)16.07.2013 14:34

To jest konsekwencja Panie Chojniak za oderwanie się od społeczeństwa, traktowanie jednych lepiej , drugich gorzej. Pomogli Panu też pracownicy z zarządu dróg ,Byczyński, Majsak, Żak . Mleko należy wypić , nie tylko śmietanę.
PIS nie wybaczy Panu za Munika.Maćkowiak na Komisarza, Dziemdziora na Prezydenta.

00


ares1 ~ares1 (Gość)16.07.2013 14:45

A w jaki sposób Panie Prezydencie mobilizuje się Pan do bardziej wytężonej pracy na rzecz miasta. Jakieś przykłady?!

00


... ~... (Gość)16.07.2013 14:58

Jak Pana to tak dopinguje, to proszę wreszcie zrobić porządek z Poradnią dla dzieci na Dmowskiego, obecne zarządzanie (osoby, ich kompetencje) woła o pomstę do nieba!
Wszyscy, którzy doświadczyli i doświadczają tego piekiełka będą za odwołaniem, jeśli nic się nie zmieni. Może więc warto jeszcze powalczyć o elektorat!

00


poddębice górą ~poddębice górą (Gość)16.07.2013 15:01

a ja jestem z poddębic i podpisałam tę listę, czy jestem w tej grupie mieszkańców? Ciekawe ilu jest takich jak ja?+

00


Luca ~Luca (Gość)16.07.2013 15:47

pitu pitu, szans na odwołanie nie ma. Piotrkowianie to mądrzy ludzie władzy nie przekażą Pampuchom i Matusewiczom; Chojniak to dobry prezydent, chyba juz zapomnieliście o tej siarze w chooy jak to Waldemar Uczciwy z więzienia miastem rządził; siara była na całą Polskę

00


lis ~lis (Gość)16.07.2013 15:49

super ciacho

00


ep piotrkow ~ep piotrkow (Gość)16.07.2013 16:18

dobrze będzie bez Prezydenta Chojniaka, jego motywacja nadaje sie do chrzanu tarcia, jak do tej pory nic nie zrobił dla mieszkańców miasta to nie zrobi chyba ze dla swojej jedynej kieszeni.

00


cudak ~cudak (Gość)16.07.2013 16:26

Wiele można by mieć zarzutów do pana prezydenta ale przytoczę tylko to co widać na codzien takiego syfu na mieście nie bylo dawno dopiero co skończone ulice są zapomniane i nie sprzatane zarośnięte trawniki zablocone chodniki np lazienna mokra ale najbardziej zucaja sie w oczy pomalowane od kilku lat przez kibiców ściany np tygodnika na slowaka aż proszą o interwencje niech pan prezydent zacznie dbać oto co jest wtedy wykaże swoje powolanie

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat