Panie Pencina, skoro seniorów ma przybywać to skąd weźmiecie kasę na utrzymanie miasta i inne sprawy, powinniście najpierw zająć się sprawami aby przybyło miejsc pracy i młodych ludzi, którzy będą zarabiać na seniorów, którzy będą mogli godnie żyć, a nie egzystować. To powinno być waszym priorytetem. Natomiast widać, że Piotrków i kandydaci na radnych to większości seniorzy i chcą pozyskać ich głosy. Myślę, że każdy inteligentny senior, zagłosuje na młodych, którzy myślą o przyszłości rozwoju miasta, nie o przepraszam za wyrażenie "cmentarzysku".
Wara od gara już rządzili i co zrobili wont mamy was dosyć za wasze postepy
Co wybory to obietnice bez pokrycia . To co Gierek zrobił dla Piotrkowa do dziś jest i nawet naprawić dziur w jezdni i chodnikach nie ma komu naprawić. Mediateka nawet wam nie pomoże w dostaniu się do koryta bo cała na kredyt i pytanie kto to spłaci
Ja głosować będę z rodziną za młodymi bo wy dotej pory tylko dbaliscie za swoimi tylkami i nic więcej usiąść na tyłku w bujanym fotelu i buju buju starszy wuju
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!