Sum tej wielkości, żywi się nie tylko rybami. Jego menu to też ptaki oraz małe ssaki. zapraszam na kąpielisko z małymi dziećmi.
zgodnie z regulaminem żywe ryby trzyma sie chyba w odpowiedniej siatce
Dobrze, złowił i zabrał odwieczne prawo myśliwego, a na marginesie, uważam że w krótkim czasie w zalewie i Pilicy będą tylko sumy jak na Ebro i zbiorniku Caspe Hiszpanii, tak działa ichtiolog w pzw Piotrków oraz "kwiat wędkarstwa, średnia 70 lat" czyli zarząd okręgu. Życzę wszystkim wędkarzom tylko dużych sum i sumów.
A jeśli ktoś zabije dużą świnię, takiego wieprza ze 300 kg, i wrzuci jego zdjęcie, to tez będzie news? też będzie można go pochwalić? Co za czasy...Chwalić się zabijaniem żywych istot, brawo.
Super. Ryby są po to by je łapać i jeść ale widze tu obrońców ryb. Czy świnie i krowy też mamy tylko trzymać a kiełbasę robić z trocin ??? Jutro grill. Pozdrawiam
Ale coś witek nie skomentował pewnie nie czuje się specjalistą w tej kwestii
Jakbyście mieli trochę pojęcia to by nie było -!?!, sum to gatunek ekspansywny na zbiornikach zaporowych, wypiera całkowicie inne gatunki ryb, jest wyjątkowo żarłocznym potworem, taki okaz zjada kilkukilogramowe ryby. Trzeba sumy tępić aby uchronić ekosystem przed zagładą innych ryb. A tak na marginesie zjadacie tony wieprzowiny na grillach i w innej postaci -jak pisałem aby się pohamować bo niezdrowa to mnie tu pisano że odszczepieniec!!!! Ojjj mieszkańcy jak to na wsi groch z kapustą miesza się razem z kaszanką -ott taka wiejska świadomość!
wstyd i żenada ze ryba nie odzyskała wolności. przykro czy tac ze ktoś taki jest członkiem kola wędkarskiego.....
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!