metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
? ~? (Gość)22.06.2014 22:48

"Tadeusz" napisał(a):
Mazur był?

Chyba, że na zapleczu ?

30


bezrobotna ~bezrobotna (Gość)23.06.2014 08:54

cały festyn do bani pani dyrektor moku w sulejowie nie ma pojęcia o prowadzeniu imprez plan imprezy odbiega od rzeczywistości powinni ją wymienić na lepszy model

82


wap ~wap (Gość)23.06.2014 09:18

ale kaszana była

63


lusia ~lusia (Gość)23.06.2014 11:54

Popieram bezrobotną i wapa,ileż razy można słuchać planu tych dni!!!!!!!W niedzielę mówić o sobocie??A zespół AYAX to specjalnie był przed zespołem FASTER,bo inaczej ludzie poszliby do domu,a tak w ogóle to my już mamy dość tego zespołu,bo jak nie w Sulejowie grają to na Podklasztorzu,pół godz.się stroją,45min.grają,potem przerwa i znów granie.Tam ładnie śpiewa pan Budz,a wokalistka niech lepiej nie śpiewa zagranicznych piosenek.

22


M. ~M. (Gość)23.06.2014 12:26

"bezrobotna" napisał(a):
pani dyrektor moku w sulejowie nie ma pojęcia o prowadzeniu imprez


Ale ładna jest.

23


ja się pytam ~ja się pytam (Gość)23.06.2014 14:24

ile ta impra kosztowała? na malowanie szkoły pieniędzy nie ma ale na 3 dni imprezki to się znalazły.....tyle, że jak zwykle wyrzucone w błoto...

73


moli ~moli (Gość)23.06.2014 15:16

Było miło i mnie się podobało ,muza jak muza ,jedzenie też było i spotkać znajomych można było .Nie znalazłam tylko wzmianki o konkursie wędkarskim w planie obchodów ale miło że coś się kolegom wędkarzom udało dostać od gminy :)Pogoda nawet dopisała -więc jeśli miało być jak co roku to choć komary nie gryzły jak ....bo miejsce lepsze i ludzi na pewno było więcej .

42


hca ~hca (Gość)23.06.2014 17:19

Brawo dla kolegów wędkarzy -szkoda że tylko puchary a nie jakieś nagrody .

10


Jacek ~Jacek (Gość)23.06.2014 23:24

"ja-sie-pytam-" napisał(a):
ile ta impra kosztowała? na malowanie szkoły pieniędzy nie ma ale na 3 dni imprezki to się znalazły.....tyle, że jak zwykle wyrzucone w błoto...

Ja szacuje że może jakieś 70 tyś. zł, ale ile faktycznie to trzeba pytać burmistrza, zapewne odpowie.

40


koko ~koko (Gość)24.06.2014 14:04

Nie wiem o której szkoły malowanie tyle szumu ale biorąc pod uwagę że za pasem są wakacje to proponuję żeby nauczyciele sami zadbali o swoje miejsca pracy i w czynie społecznym odnowili szkoły ,ciągle siedzą za biurkami i z nosami w dziennikach to trochę ruchu im się też przyda .

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat