metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
histeryczny historyk ~histeryczny historyk (Gość)05.03.2015 14:59

Bzdura. To nie jest żadna rocznica ISTNIENIA. To rocznica wymienienia nazwy Rozprza w dokumencie, który powstał w zupełnie innym okresie niż się go datuje. Rocznica istnienia byłaby wtedy gdyby dokument ten np. mówił o utworzeniu osady. A tam nie dość, że Rozprza jest tylko wymieniona jako jedna z wielu, to w dodatku ten dokument to zmyła. Ale igrzyska będą i tak. Zadłużona po uszy gmina organizuje obchody... no właśnie. W zasadzie nawet nie wiadomo czego.

74


Ekspert ~Ekspert (Gość)05.03.2015 16:07

Gmina zadłużona po uszy, która będzie teraz hajsu szukała u obywateli, zamiast zacząć od samych siebie. Rozsyłają do sołtysów informacje o tym, że jak ktoś nie będzie miał kwitu, że nieczystości (szambo, etc.) wywozi firma asenizacyjna to będą kary. Niech kanalizacje wybudują, a nie straszą mieszkańców. Szkoda, że porządku z właścicielami chlewni nie potrafią zrobić i oni mogą wylewać gnojowice na pola.
Byłem ostatnio załatwić pewną sprawę w urzędzie gminy i niestety nie mogłem, bo się okazało, że jednej bardzo ważnej urzędniczki akurat nie ma. Zawieruszyła się. Latałem od pokoju do pokoju szukając tej Pani. Czekałem na nią ponad godzinę i nic. Zgadnijcie gdzie się odnalazła? Wyszedłem z urzędu, przechodziłem przez rynek na przystanek, patrzę, a ta paniusia wychodzi od fryzjera. W godzinach pracy urzędu ona sobie do fryzjera chodzi!
Ta gmina to jedno wielkie bagno. Wiatraki na Truszczanku i Gieskach stawiają wbrew ludziom. Nie potrafią przeprowadzić żadnej powaznej inwestycji. O poziomie tej gminy niech świadczy fakt, że największym pracodawcą w gminie jest... (tadam) Urząd Gminy. Żenada. I niech nikt nie pisze, że się nie da, bo jakoś w sąsiedniej Woli czy Gorzkowicach jest biznes, są duże firmy i inwestycje. Tylko w Rozprzy nie ma, bo fajniej jest nic nie robić i wydawać cudze pieniądze.

73


asaa ~asaa (Gość)05.03.2015 19:09

Więcej wiatraków to wywieje idiotów z tej gminy

80


pawell ~pawell (Gość)05.03.2015 19:14

To wolisz aby ludzie dalej szamba wylewali do rowu?
A powiedz mi ile osób chce tej kanalizacji bo w Rozprzy jest a 20 % się przyłączyło a reszta nie chce choć mają kanalizację !

70


obserwatorka ~obserwatorka (Gość)08.03.2015 20:24

Dobry gospodarz nie trwoniłby pieniędzy na świętowanie z taką pompą, bo go nie stać, bo nie ma takiej potrzeby, bo nie ma czego świętować, bo są inne potrzeby i Wójt część z nich zna, zasłania się brakiem funduszy, przy jednoczesnym ich trwonieniu. Mógłby poprawić bezpieczeństwo i dołożyć na wsiach kilka latarni, o braku dróg i ich stanie nie wspomnę.

23


świadek ~świadek (Gość)05.03.2015 19:08

jest biznes, są duże firmy i inwestycje. Tylko w Rozprzy nie ma, bo fajniej jest nic nie robić i wydawać cudze pieniądze
Firma chce budować wiatraki i płacić podatki to nie chcą osiołki z Truszczanka bo im PiS powiedział ze kury jajek nie będą niosły :)
A ty dziwisz się ze przemysłu nie ma :)

43


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat