Orientering, o mamo... Ten nasz biedny język polski zbrukany coraz bardziej. No a poza tym jedno "e" zagubiło się w akcji ;)
Trakt Wielu Kultur wzbogacił się o 200 metrów . Położono 200 metrów -nowego-starego-chodnika. Ciekawe czy "trakt" zostanie przedłużony do ul.Roosevetla. Może tak a może nie. Prezesi i dyrektorzy niektórych miejskich instytucji za te "grosze" comiesięczne myśleć nie będą...Ale dobre i to. Nogi się nie złamie a że z góry coś spadnie....Nie musi. Jak się nie będzie tam chodzić.
Magistrat faktycznie podniósł sobie poprzeczkę i jak zwykle zaproponuje to samo co wcześniej. Bo cóż innego można zaproponować turystom skoro nic nowego nie ma.Turysta przyjeżdża do Piotrkowa tylko raz i więcej nie wraca.Oczywiście że mamy czym się pochwalić ale czy to są ambicje piotrkowskiego magistratu?
Czy tylko na tyle miasto stać?Wszyscy spoczęli na laurach.No cóż niektórym tak niewiele potrzeba...
No a co ma Piotrków do zaoferowania turystom? Rynek, zamek, kościoły, Strowarszawską kiedyś …. Przygotowania do świętowania idą pełną parą. Dobrze że Doctora ostawili.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka
Piotrków upada i od lat nic się tu nie robi by chociaz te zabytki jakoś wyglądały nie mówiąc o reszcie
Zdjęcie odrapanej kamienicy pokazuje to nasze miasto turystyczne w całej okazałości :((( No ale choć murek za miliona mamy :)))
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!