metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Iwona ~Iwona (Gość)17.06.2014 08:45

Byłam z moja córką na tej uroczystości. Bardzo fajna miła i rodzinna atmosfera. Mnie jako rodzica nie interesują niczyje walki, ani kto z kim toczy wojnę. Przyznać muszę, że impreza była fantastyczna. Wszystkie dzieci a było ich pewnie ok 60 zostały wyróżnione i nagrodzone co się rzadko zdarza. Widać, że organizatorzy się postarali. Moja córka była bardzo zadowolona i już się pyta kiedy będzie następny taki konkurs. Brawo.

10


ABC ~ABC (Gość)16.06.2014 19:51

Odkąd pan Szulc zajął się czymś innym niż walką z miejscowym PCK to muszę przyznać że ma całkiem niezłe pomysły na szerzenie idei krwiodawstwa.

21


97-300 97-300ranga16.06.2014 20:14

"ABC" napisał(a):
Odkąd pan Szulc zajął się czymś innym niż walką z miejscowym PCK

Mijasz się z prawdą,to PCK nieudolnie kierowana przez pana Bujaka toczyła zażartą walkę z panem Szulcem z której to wyszedł on zwycięsko.Robert Szulc jest doskonałym społecznikiem i organizatorem,moje szczere gratulacje panie Szulc.

14


matkaa ~matkaa (Gość)16.06.2014 14:09

Brawa dla organizatorów, zwłaszcza Prezesa KHDK Pana Roberta Szulca, który zawsze chętnie poświęca swój czas, by pomagać innym. Brawo!!! Więcej takich ludzi by się przydało.

30


adii ~adii (Gość)18.06.2014 14:26

dokładnie. kogo obchodzą jakieś walki, najważniejsze jest szerzenie ideii krwiodawstwa, a to pan Robert i jego klub robią wspaniale, oby tak dalej!! A gdzie jest PCK? bo jakoś ich nie widać....

20


Jan Dziemdziora - radny ~Jan Dziemdziora - radny (Gość)16.06.2014 08:53

fajna impreza - gratulacje dla organizatorów.

30


karol ~karol (Gość)16.06.2014 08:59

Brawo....Wiktoria Wijacińska-tak trzymaj.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat