metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
basta ~basta (Gość)28.08.2014 08:10

"mak" napisał(a):

Twój głos to głos prawdy o tych rządach. W przygotowaniu kolejne sprawy do odpowiednich organów. Dość już tego bagna w Sulejowie !!!!! Uwolnimy wspólnymi siłami tę gminę od tej ekipy.

42


CZYTELNIK ~CZYTELNIK (Gość)28.08.2014 09:09

Do tego też warto wrócić i poczytać stare. Dodam burmistrz kandydując do sejmu z listy SLD otrzymał w naszej gminie 355 głosów. To chyba dobra wiadomość przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi.
http://piotrkovskie.salon24.pl/331121,czytac-miedzy-wierszami
http://www.stanislawbaryla.sld.lodz.pl/
http://piotrkovskie.salon24.pl/333397,taktyka-wyborcza-burmistrza

52


sos ~sos (Gość)28.08.2014 11:17

"Choć inwestycja ma się ku końcowi, to najgorsze jeszcze przed gminą. Po zakończeniu robót trzeba przecież rozliczyć się z Unią i udowodnić, że modernizacja oczyszczalni w ogóle miała sens. - Sam proces rozliczenia jest bardzo trudny, bardzo uciążliwy, bo musimy wykazać uzyskanie zakładanego efektu. Przyznaję, że samo rozliczenie inwestycji to będzie wielki problem. Jak udokumentować, jak kogoś przekonać, że to, co zrobiliśmy, miało sens - tak mówił zastępca burmistrza w 2011 roku . I teraz już wiadomo czego się bał, przekrętów które sam narobił ale mamy nadzieję że prokuratura uczciwie zbada tą inwestycję i ukarze błędy ekipy Baryły!!![cytat]

80


luzik luzikranga28.08.2014 19:03

"Bil" napisał(a):
nikt nie broni burmistrza tak jak Ty.


Bilu, bez jaj. Czy mój wpis, to obrona burmistrza? Jeśli znasz panuf polytykóf i menszuf stanu, o których pisałem, to chyba przyznasz mi rację.
Oczywiście - bez lokalnego podtekstu.

22


Bil ~Bil (Gość)30.08.2014 09:38

"luzik" napisał(a):

"luzik" napisał(a):
Bilu, bez jaj. Czy mój wpis, to obrona burmistrza?

Luzik ja nie pisałem o tym wpisie, ale o twoich wpisach na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, a ponieważ nadszedł gorący okres kampanii wyborczej więc będziesz mógł się teraz wykazać stając po stronie tego, którego tak zawsze hołubiłeś.

60


luzik luzikranga30.08.2014 19:43

"Bil" napisał(a):
gorący okres kampanii wyborczej


Masz rację, że gorąco to jest tobie. Sam prowadzisz kampanię wyborczą przynajmniej od dwóch lat.
Czy Sulejów coś na tym zyskał? Kto by wiedział cokolwiek konkretnego na ten temat - niech pisze. A mnie rybka - kto wygra. W Sulejowie i tak się wiele nie zmieni - oczywiście za wyjątkiem dworu i przydupasów garnących się do żłobu.

05


ciekawy ~ciekawy (Gość)21.10.2014 13:04

wszystko fajnie ,ale zapomnieli chyba o /toalecie/ na targowicy /ile kosztowała i jaka funkcjonalność / a grafiti na murach budynków /nikt tego nie ściga / a co do oczyszczalni -pozyjemy zobaczymy/ciekawe zatrudnienie/

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat