metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xxxxxz ~xxxxxz (Gość)05.01.2015 08:39

Na szczęście wszystkie te dziewczyny dość szybko doszły do siebie.
Szkoda... byłoby mniej syfu.

22


Mymzdaniem ~Mymzdaniem (Gość)05.01.2015 12:42

Sorry, ale oglądałem The Voice of Poland, kiedy śpiewał Ernest - w żadnym, ale to absolutnie w żadnym z odcinków ani razu nie zająknął się nawet z jakiego miasta pochodzi, więc nie wiem na czym ta promocja miasta przez Ernesta miała polegać. Jeden piotrkowianin jest nominowany do jakiejś ważnej nagrody za film i o nim się nic nie mówi, w zamian za to za wielki sukces uznaje się jakieś wybory Miss, w której jedyne co trzeba robić to ładnie wyglądać. Ofiarowanie kosiarki przez naszą Miss przebiło zresztą wszystko. Miasto nie chwaliło się też wieloma innymi sukcesami piotrkowian na polu nauki i kultury. Doceniani przez inne miasta i zagranicą, a nie doceniani przez własnego prezydenta, który nawet nie ma w sobie na tyle kultury osobistej, by zaprosić ich na spotkanie i osobiście pogratulować. Jeśli w ten sposób prezydent miasta zatrzymuje młodych w Piotrkowie to gratuluję.

40


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)05.01.2015 21:00

Cytuję:
Zdaniem wielu Piotrków się rozwija


A moim zdaniem oni nie wiedzą, co znaczy słowo "rozwój".

Cytuję:
w czasie koncertu idola młodszej części publiczności Dawida Kwiatkowskiego w Radomsku zemdlało aż 21 dziewczyn


Z ciekawości zerknąłem do Wikipedii, by zobaczyć, kto zacz. Na widok zdjęcia mnie zemdliło. Widać ten osobnik tak działa na ludzi.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat