metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Salceson ~Salceson (Gość)04.01.2024 17:33

Czekam na marsz Belzebuba, jeśli taki będzie na pewno pójdę.
Ave...

32


Wierzący ~Wierzący (Gość)04.01.2024 09:30

Będę jak zawsze nie zawiodę Maryji

214


go?ć_franek ~go?ć_franek (Gość)04.01.2024 19:51

Pod twoją opiekę Maryjo matko. Byłem też na każdej pielgrzymce. Amen

26


radośćżycia ~radośćżycia (Gość)04.01.2024 22:40

Więc śpiewaj duszo ma Bóg jest miłością miłuje mnie.

34


trzeźwy ~trzeźwy (Gość)05.01.2024 08:34

Pop błogosławi wojska Putina. Mułła błogosławi Hezbollah. Papież błogosławił krzyżowców. Nawet hitlerowcy mordowali z hasłem "Bóg z nami".
Chyba z imieniem Boga na ustach wyrządza się zło z czystym sumieniem :-(

101


Miły pan ~Miły pan (Gość)04.01.2024 11:13

I po co ta szopka ?? Weźcie się do uczciwej pracy a nie pokazówkę urządzać

214


Jeżeli ~Jeżeli (Gość)05.01.2024 08:56

już w coś wierzymy, to nie róbmy z tego widowiska, pokazówki. Według mnie wiara lubi ciszę, spokój, intymność. Takie warunki zapewniają jedynie tzw "świątynie" - kościoły. Tego typu "spektakle" to najwyższej formy obłuda, którą wyraźnie w wielu miejscach gani i potępia Pismo Święte. Jak nazwać człowieka, na czele z księdzem, który łamie zapisy tej świętej księgi?

102


Wiara tak, ~Wiara tak, (Gość)05.01.2024 08:56

ale..."Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie"

82


Obnoszenie się z ~Obnoszenie się z (Gość)05.01.2024 08:57

wiarą? "Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie" Tylko tyle i aż tyle. Kto to powiedział?

72


wierzący ~wierzący (Gość)04.01.2024 10:04

„Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu” .

313


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat