metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
śmiech ~śmiech (Gość)28.05.2014 20:38

czytam komentarze na piotrkowskim forum i doszłam do jednego wniosku - ludzie z Piotrkowa umieją tylko narzekać i hejtować, przerażające :)

03


bistro bistroranga28.05.2014 00:42

O Hą Kągu to jeszcze ten powinien się wypowiedzieć:

20


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)27.05.2014 23:37

"tee" napisał(a):
co maja wspolengo indie, hokng kong, egipt z integracjas europejska?


A czemu miałyby mieć? Tu chyba chodzi o poznawanie innych kultur. Poza tym jest to świetny przykład dla tych, którzy sądzą naiwnie, że wejście do UE umożliwiło nam podróżowanie - mamy tutaj dwie dziewczyny z Azji i jedną z Afryki; jakoś swobodnie podróżują po świecie bez UE...
I pewnie każda z nich znajdzie u nas skojarzenia ze swoim krajem:
- Egipcjanka zobaczy przykłady piramidalnej głupoty;
- Hinduska dostrzeże, że są w Polsce święte krowy;
- Chinka na większości produktów w sklepach zobaczy napis "Made in China". ;)
Szkoda, że na zdjęciu nie widać Egipcjanki w pełnej krasie, bo Hinduska jest z wyglądu całkiem niezła. Chinka trochę pyzata jak chomik, ale wszystkie sprawiają sympatyczne wrażenie. ;) Wolałbym iść do nich na lekcje, niż do roboty. ;)

10


Resident_ of_the_old_Town Resident_ of_the_old_Townranga27.05.2014 10:23

wrócą do domów i powiedzą rodzinom i znajomym: "Byłam na końcu świata, gdzie psy d***mi szczekają i wrony zawracają"

43


dziewczynki ~dziewczynki (Gość)27.05.2014 11:23

"byłyśmy w państwie wyznaniowym, gdzie na prezydenta miasta mówią Święty, gdzie świątynia stoi obok świątyni, gdzie dzieci napastują seksualnie księży i wgrywają im do kompa swoje nagie zdjęcia, gdzie wybory wygrywają tylko prawicowe partie (bo innych w zasadzie nie ma), gdzie tęcza wg zabobonów to szatan itd."

74


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)27.05.2014 11:39

Dyrektor, p. Rumcajs, ociepla swój wizerunek i rozpoczął walkę o utrzymanie pozycji.

42


MI-HAU ~MI-HAU (Gość)27.05.2014 13:23

Cytuję:
Plan Your Future


Nie znam dobrze angielskiego. W TPSie siedziałem w ławce z Łukaszem i on mnie dotykał na lekcjach angielskiego i nie mogłem się skupić. Plan Your Future - czyli chyba "Zaplanuj Swoje Futro". Ja nie mam futra, ale cały rok chodzę w fajnej skórze takiej na motur.

33


PSZEMEQ ~PSZEMEQ (Gość)27.05.2014 13:28

Plan Your Future to "Zaplanój sfoja pszysłość" niełuku! Też sie uczyłem w TPS (bo to blisko SP 17) i jakoś mogłem sie nałóczyc angielskiego! POzdrawiam p. Trawińską i Xel od j. angielskiego

11


MI-HAU ~MI-HAU (Gość)27.05.2014 13:44

[cytat]

"PSZEMEQ" napisał(a):
Plan Your Future to "Zaplanój sfoja pszysłość" niełuku!


Masz rację. Cóż ... Szkoła Óczy

11


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)27.05.2014 14:02

"PSZEMEQ" napisał(a):
PSZEMEQ


Ty Analfabeto !!!
"sfoja" Swoją głąbie :)

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat