metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
 Mieszkanka Piotrkowa ~ Mieszkanka Piotrkowa (Gość)07.10.2015 11:50

Po co o Tomaszowie na stronie Piotrkowa? Zamiast artykułu, niech władza miasta zastanowi się nad zmniejszeniem ilości płatnych parkingów u nas w mieście, bo to doprawdy śmiech na sali. Nie dość, że płacimy podatki od wszystkiego, to jeszcze za parking musimy płacić, i to większe pieniądze niż np w Łodzi

64


gość 21 ~gość 21 (Gość)07.10.2015 12:21

W Tomaszowie jak widac można ale w piotrkowie juz nie i są tu takie strefy do parkowania na chodniku gdzie auto podjechac nie może przez wysoki krawężnik .Jakie władze miasta taki i burdel na każdym kroku.Jeżdżę troche po Polsce i jak widac mozna jakos dbać w racjonalny sposób ale za to to w naszym mieście od czasu Gierka to co zrobił dla tego miast to tak jest i nawet naprawic nie ma kto co sie zepsuło .Nie ma gospodarza w tym mieście a władze to grupa kolesi wraz z rada miasta i w jedna trąbke dmuchają by im żyło sie lepiej ale nie mieszkańcom.To miasto upada i widac to gołym okiem

80


ale ze mnie głupek ~ale ze mnie głupek (Gość)07.10.2015 12:27

A ja, głupi myślałem że to dotyczy Piotrkowa.

220


Alicja ~Alicja (Gość)07.10.2015 12:01

Po to w Tomaszowie żeby Piotrków zobaczył że można. A w Piotrkowie to Cię zarżną cenami - parkowanie jak na Manhattanie , z kranów płynie whisky, śmieci odbierane prosto z mieszkania i jeszcze dostajemy w cenie śmieci worki na śmieci, pojemniki w śmietnikach myte i perfumowane, oczyszczalnia zrobiona ze złotych części , opłaty za mieszkania jak w Warszawie - no w Piotrkowie to wszystko jest na naj...wyższym poziomie cenowym.

222


next ~next (Gość)07.10.2015 13:37

eeee...myślałem, że w Piotrkowie. Do tej pory o Tomaszowie tylko źle się tu pisało, a teraz proszę. Pierwszy pozytyw ;)

180


assa ~assa (Gość)07.10.2015 15:35

Co mnie interesuje Tomaszow,skoro mieszkam i zyje w Piotrkowie!
Czy w Piotrkowie nie ma tematow waznych?

74


fd ~fd (Gość)07.10.2015 15:44

a w piotrkowie??? będzie drożej, większe mandaty, 5 minut zostanie zamienione na 1 minutę a strefa rozciągnie się na parkingi pod blokami koło focusa.

71


sklave sklaveranga07.10.2015 16:11

Czy kiedykolwiek dowiemy się ile pieniędzy markety płacą włodarzom miast za utrzymanie płatnych stref parkowania?I za to że otrzymują preferencyjne stawki we wszystkich opłatach na rzecz miasta, gminy? Głupie pytanie? Może? Tylko dlaczego sklep osiedlowy za powierzchnie przeznaczoną na działalność gospodarczą płaci miesięcznie tyle co market zagraniczny na rok? No bo markety te płacą z góry za pięć lat. No to się spytałem dlaczego Kowalski ze sklepu spożywczego nie może też zapłacić za pięć lat? Odpowiedź jaką uzyskałem powaliła mnie.
Bo ustawa tego zabrania!!!Więcej na http://sklave.manifo.com/

71


Ja ~Ja (Gość)07.10.2015 19:04

Jestem zdania, że opłaty za parkowanie w centrum powinny być wysokie. Mam wtedy gwarancję, że zaparkuję. Co z tego, że będzie tanio jeśli, tak jak dawniej, nie będzie gdzie zaparkować. Kiedyś żeby dostać się do poczty, nabliższe wolne miejsce było na parkingu na Narutowicza. Teraz parkuję pod pocztą i miejsce bez problemu znajduję. Oczywiście, z opłat zwolnieni powinni być ci, którzy tam mieszkają lub dowożą towar do swoich lokali.

03


colo ~colo (Gość)07.10.2015 18:52

Tam w Tomaszowie są ludzie którzy myślą a w Piotrkowie totalne bezmózgowie. Amen

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat