metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
uratowany ~uratowany (Gość)02.01.2014 09:11

W roku ubiegłym skorzystałem z takiej pomocy. Po moim telefonie z prośba o pomoc strażnicy byli z przewodami już po 10 min. Serdecznie dziękuję!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga02.01.2014 10:21

"uratowany" napisał(a):
Po moim telefonie z prośba o pomoc strażnicy byli z przewodami już po 10 min.

A nie możesz sobie kupić przewodów i poprosić o pomoc sąsiada? Czy przez ulicę przechodzisz sam, czy korzystasz z pomocy "stopka"?

00


PZPR ~PZPR (Gość)02.01.2014 10:40

niech każdy zajmie się tym co do niego należy - a straż miejska myślę że do innych zadań była powołana.A tak szczerze, to zlikwidować tą maszynkę która zarabia kasę na nierobów z urzędów .

00


kas ~kas (Gość)02.01.2014 10:41

jest to dobra wiadomość, często zaczepieni ludzie nie mają czasu lub chęci pomóc, a sąsiedzi są starszego pokolenia i nie zawsze zmotoryzowani ;-)

00


klient ~klient (Gość)02.01.2014 10:52

Czy straż miejska może mi przedstawić kosztorys:
1. Wyklepanie prawych drzwi przód + lakier metalik
2. Progi się sypią
3. Sprzęgło już jest słabe
4. Czy wnętrze też wyczyszczą?
Jakie jeszcze usługi proponuje straż miejska?
Może by tak rozszerzyli swą działalność np. handel obwoźny?

00


ssss ~ssss (Gość)02.01.2014 10:57

a po bułki rano też pójdą?

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga02.01.2014 11:35

"klient" napisał(a):
Czy straż miejska może mi przedstawić kosztorys:
1. Wyklepanie prawych drzwi przód + lakier metalik
2. Progi się sypią
3. Sprzęgło już jest słabe
4. Czy wnętrze też wyczyszczą?
Jakie jeszcze usługi proponuje straż miejska?
Może by tak rozszerzyli swą działalność np. handel obwoźny?

Mogliby jeszcze zatrudnić jakieś nmłode cycate "straszniczki" i uruchomić usługę pod nazwą "mycie samochodów topless". Myślę, że byłoby duże zainteresowanie, zwłaszcza ze strony kierowców płci męskiej. ;)

00


XYZ ~XYZ (Gość)02.01.2014 12:16

Debilizmem tu zajeżdza.. i wiochą..wiecznie sie cos p...m nie podoba..

00


Róbmy swoje ~Róbmy swoje (Gość)02.01.2014 13:34

Jestem zainteresowany. Zimowa porą sprawdzaniem przez straż : Odśnieżenia i posypania piaskiem chodników, sprawdzania czy sople na głowę nie lecą, patroli nocnych w godzinach 22 do 5 rano, ganianie pijaczków, pilnowaniem właścicieli piesków robiących na skwerach. Naprawdę nie chcę żeby się przemęczali niech tylko robią to co powinni. Czy teraz robią dobre wrażenie ?

00


bulion ~bulion (Gość)02.01.2014 14:13

Straż miejska niech się lepiej zajmie matołami w dresach, którzy odpalają petardy gdzie popadnie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat