metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość21 ~gość21 (Gość)30.07.2015 08:29

Jaka tu atrakcja pare ogródków z piwem a na srodku wystajace cegłu po co? Usunac to to przynajmniej sie nikt nie potknie o te murki.Jeszcze pare lat i Piotrków skansenem zostanie bo to co Gierek dla miasta zrobił tak zostało a w wiekszości nastepna władza zniszczyła

121


yato ~yato (Gość)30.07.2015 08:44

Na fotce jet ta ładniejsza strona Rynku, dlaczego nie pokazujecie tej przeciwległej STRONY? Tam jest dopiero do obejrzenia... i te straszne dachy...RUINA...

81


broda ~broda (Gość)30.07.2015 09:13

Zwłaszcza najatrakcyjniejsze jest dojście do piotrkowskiej Starówki ul. Sieradzką.

20150627_131942.jpg

140


henio ~henio (Gość)30.07.2015 09:33

Zdecydowanie Niebieskie Źródła, Dolina Środkowej Pilicy czy Skansen Rzeki Pilicy to ładniejsze miejsca niż betonowa piotrkowska starówka.

51


luzik luzikranga30.07.2015 09:44

O atrakcyjności piotrkowskiego rynku najlepiej świadczy zdjęcie załączone do informacji: kiczowate budki z pozamykanymi witrynami i tłok, który tworzą (uwaga!!!): jeden z właścicieli takiej budki oraz jedna przypadkowa osoba. Tak trzymać!
W ogródkach piwnych z drugiej strony rynku też pewnie pełno turystów, nie?

Komentarz był edytowany przez autora: 30.07.2015 09:51

103


luzik luzikranga30.07.2015 09:48

Chcę odpocząć, chcę poszaleć, chcę zobaczyć sulejowskie wapienniki. Jakie atrakcje mi zaoferujecie, w jakim standardzie, za jakie pieniądze. A może macie jakieś zdjęcie ?

24


janekk1985 ~janekk1985 (Gość)30.07.2015 10:21

Wypowiem się i ja. Jako rodowity Piotrkowianin mieszkający tu od 30 lat stwierdzam jedno- w tym mieście jest sporo beznadziejnych miejsc ale naprawdę jestem daleki od stwierdzenia, że tu tylko brud , smród i ubóstwo. Nie przesadzajmy,że jest cudownie, ale nie mówmy też,że jest totalne dno... Swojego czasu zwiedziłem prawie cały kraj i wierzcie mi, że są miasta wyglądające dużo gorzej niż Piotrków, które nawet są sporo większe. Co do starówki- pamiętam jak wyglądała i wg mnie jest na pewno lepiej, ale też nie ma co porównywać naszej ze starówkami w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu czy nawet Zamościu- nie ta liga po prostu. I tak jest lepiej niż było jeszcze 15 lat temu- przynajmniej jeśli chodzi o wizerunek niektórych części miasta. Pozdrawiam

130


~PT ~~PT (Gość)30.07.2015 06:57

Na dworcu PKP w szczególności nowy nabytek - wiata(?) na peronie.

111


piotrek ~piotrek (Gość)30.07.2015 10:24

A wy znowu jadem plujecie. Smutne jest to że jedyne pozytywne wypowiedzi o naszej starówce można usłyszeć od osób przyjezdnych. Wstyd

55


Zanzi ~Zanzi (Gość)30.07.2015 11:47

Odnowione kamienice faktycznie robią pozytywne wrażenie, no ale ten murek - to strzał w kolano i tyle. I nikt mi nie wmówi, że on fajnie wygląda i jest atrakcyjny dla tego miejsca.
No i życie tu raczej nie "tętni", wszystko przeniosło się do "fokusmola", niestety.

131


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat