metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
chemik ~chemik (Gość)30.04.2017 13:08

Normalny obrazek ze slamsów. Dajcie jeszcze 500+, menel+, bandyta + i będzie super. Któreś pokolenie menelstwa, brzydzącego się pracą, żyjące z kradzieży i rozbojów, a teraz dodatkowo sponsorowane z naszych podatków. Powinno być - nie pracujesz, a jesteś zdolny do pracy - g.... a nie zasiłki, czy 500+.
Ale trzeba dbać o elektorat.....

156


Piotrkowianin Piotrkowianinranga30.04.2017 19:49

Cytuję:
Stare Miasto: Piotrkowianin pobił i okradł sąsiada


To jakieś pomówienie! Nikogo nie pobiłem, ani nie okradłem. ;)

31


Nieznajomy ~Nieznajomy (Gość)30.04.2017 20:29

Niech siedzi jak.raz sie nie.nauczył!!

20


Samotna mama ~Samotna mama (Gość)30.04.2017 16:59

Nawiedzony Chemiku- ja biorę 500+ i moje dzieci dzięki tej pomocy są szczęśliwe, syn chodzi do dobrej szkoły(chciał iść zaocznie by móc mi pomagać) dwoje młodszych chodzi na wymarzone dodatkowe zajęcia i gdyby któreś z moich dzieci zrobiło coś takiego to ręce bym powyrywała.Bieda nie czyni gorszymi,mi nikt nie obiecywał, że zostanę wdową z 3 dzieci,ale wychowuję je dobrze i Bou dziękuję za 500+

132


deimien deimienranga30.04.2017 21:30

Powiem tak ze statystyk wynika , że co drugie dziecko ma przyznane 500+ i nie można mówić , że Ci ludzie sa z patologii , oczywiście się zgadzam, iż co niektórzy , pracy się boją i taki dodatek to dla nich zbawienie od pracy , ja korzystam z 500+ i powiem szczerze , ze mając 34 lata nie byłem zarejestrowany jako bezrobotny i wliczajac praktyki mam 19 lat pracy udokumentowane a więc , jeśli chcesz pracować to bedziesz wystarczy chcieć.Pozdrawiam

30


a tak, ~a tak, (Gość)01.05.2017 08:28

Ja popieram chemika. Mopr powinien bardZiej sprawdzac na co jest przeznaczana kasa z 500+. Znam matki utrzymujace sie z opieki i 500+ ktore chodza odwalone w oryginalnych ciuchach z pazurami kilometrowymi. Radosne i wyspane bo nie musza wstawac o 6 tyrac 10 godzin a wieczorem gotowac obiad na kolejny dzien. Znam tez osobe normalna nie z patoli ktora pracuje jej prtner tez ma na oboje dzieci 500+ i alimenty z funduszu bo biologiczny ojciec nie placi i ona mowi wprost ze nie oplaca jej sie pracowac bo ma wiecej od panstwa niz ja zarobie. No ok niech ma ale przez rozdawnictwo 500+ dochodzi nieraz do absurdu. To ma isc na dzieci a nie rodzicow.

52


fizyk ~fizyk (Gość)01.05.2017 10:06

chemiku żal ci że ty nie dostajesz? zrób dziecko i będziesz miał i ty.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat