czyli walczyli baraniarze vs wapiarze w tej biesiadzie kto wygrał pewnie o most walczyli gdzie kogo miejsce jest
Ciekawe czy od tego wybudują S12 z Opoczna do Piotrkowa czy się łomotu wystraszą i w zamian tego od Opoczna wybudują trasę na Tomaszów i do Rzgowa (S8)? To tak sobie myślę, czy zostanie nam w tedy chyba tylko flacha i łomot a i skansen?
Droga Policja Konna - bardzo przykry dajecie wizerunek Policji oraz jeździectwa dla społeczenstwa. Całe Podklasztorze zasrane - dużo ludzi spacerujących musiało uważać na trawnikach, drogach i chodnikach na końskie kupy a to przecież nasze święto i nasz festyn! Na uwagę - że zanieczyszczają - nawet stali przy swoich kupach - a normalny człowiek by został za to ukarany mandatem - odparli, że są na służbie. I nie wiedzą kto to ma posprzątać...Podobno organizator festynu... Ale drogi Panie i Pani policjant - wieczorem byliście już po służbie dzisiaj pewnie tez już na służbie nie jesteście - odchody końskie nadal są na drogach i trawnikach...Więc zapraszam do posprzątania. Chyba, że morał z tej bajki jest taki, że : gówno gównie nie jest równe i publicznie srać może tylko Policja!!!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!