metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
. ~. (Gość)13.08.2013 10:03

i czy to jest super program, beznadzieja. zero kreatywności. mozna tyle innych rzeczy robić w stylu średniowiecznym, a ty tylko zabawy i walki. owszem ciekawe, ale takie coś można góra 2 razy oglądać a nie 5. no bez przesady. gwiazda wieczoru tez 'dobra' . jest tyle gwiazd wybijających się, ale nie bierzmy takie zespoły ktore sa nieznane i nie da sie bawić. Tęsknię za tamtymi festynami

00


ja_xxx ~ja_xxx (Gość)14.08.2013 07:12

Ludzie trudno Wam dogodzić. Najlepiej usiąść na du-pie, nic nie robić i się mądrować.

00


Felek ~Felek (Gość)14.08.2013 15:04

Podobno most będzie otwarty na czas Festynu od 15 do 18 sierpnia.

00


Lea ~Lea (Gość)14.08.2013 23:02

Z tego co wiem w tym roku będzie wioska rycerska z rzemieślnikami, i kuchnią średniowieczną.Dzieciaki będą mogły spotkać się ze średniowieczną czarownicą i wspólnie posabatować. Myślę że może być fajnie...chociaż nie byłam wcześniej na tej imprezie.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga15.08.2013 09:12

"Felek" napisał(a):
Podobno most będzie otwarty na czas Festynu od 15 do 18 sierpnia.

Nie podobno, bo już jest. Wczoraj po godz. 18 puszczono ruch całą szerokością mostu: http://img692.imageshack.us/img692/4484/w214.jpg
Ale organizatorom biesiady coś się pomyliło - na płocie przy ul. Piotrkowskiej wisi baner zapraszający na biesiadę 15.08.2011 r. :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat