Wysługóją się dziećmi za darmo w dodatku bo moim zdaniem kto nasmiecił niech sprzątnie
Mam 7 letniego syna, dopóki młodsze klasy sprzątają okolice szkoły jest ok ale potem kiedy będzie starszy i szkoła i nauczyciele będą kazali mu sprzątać rowy czy lasy z butelek zużytych chusteczek prezerwatyw pampersów i nie wiadomo czego to po prostu w dniu sprzątania będzie zostawał w domu...niech gminy wynajmują profesjonalne firmy do sprzątania a nie wykorzystują uczniów szkół. Sprzątanie ok ale w okolicach szkół czy placów zabaw! A sprzatanie przez uczniów gim w Wolborzu okolic przystani u Łysego nad Zalewem Sulejowkim to szczyt wszystkiego,przez cale lato plażowicze zostawiają tam przeróżnej maści śmieci a po wakacjach właściciel ma darmowe sprzatanie
Posprzątać, wypalić i zdezynfekować to trzeba ale w sejmie i wszystkich instytucjach sprawujących jakąkolwiek władzę, bo burdel i smród zgniłej cebuli tam okropny!!! Masa bakterii i wirusów toczy ten kraj od środka przez wiele już lat i uniemożliwia prawidłowy rozwój społeczeństwa oraz gospodarki!!!
A patronka szkoły w Jarostach nadal ta sama! Żona nazisty. Trynkiewicz chce sponsorować budowę przedszkola. Szuka tylko odpowiedniej lokalizacji. Najlepiej gdyby znajdowało się pod górką obok lasu. Jarosty to idealne miejsce na przedszkole im. Trynkiewicza.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka
Dorosłe flejtuchy powinny się ze wstydu spalić, że dzieci muszą sprzątać pozostawiony po nich syf. To towarzystwo brudasów ma o sobie wielkie mniemanie, głowy do góry noszą, że bez kija nie podchodź, brykami śmigają, ale porządek i sprzątanie po sobie to dla nich sprawa obca.
odczepcie si e od patronki szkoły wy jak starzy dobrzy czekiści winny jest nie tylko ten co zawinił ale cała jego rodzina a drogę wcale nie zbudował wójt
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!