metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gusc ~gusc (Gość)29.08.2013 20:39

za taki manewr http://imageshack.us/a/img689/3632/hmy5.jpg[/b] gdybym mial i gdyby to kogos z mojej rodziny uczeszczajacego na WTZ wywieziono tak jak wczoraj tych biednych ludzi po prostu złożył bym pozew do sadu o wykorzystywanie bezradności wynikającej z upośledzenia umysłowego. A co do BŁAZENADY w wydaniu chojniakowym to dziś z OCTEM przy Bartku na festynie brakowało tylko baneru -15 wrzesnia pozostancie w domach-

00


kit-nie-ma-co ~kit-nie-ma-co (Gość)29.08.2013 22:57

"Obserwator" napisał(a):
Tę manifestację prawdopodobnie organizował radny Staszek - z koalicji Prezydenta (Żenada posługiwać się niepełnosprawnymi).

Prawdopodobnie??? Ja prawdopodobnie w przyszłym roku lecę na marsa.

00


solar ~solar (Gość)29.08.2013 23:00

"justi-13" napisał(a):
Grupa niepełnosprawnych nie pikietowała.Siedzieli sobie na ławce i przyglądali się .Byłam tam i widziałam.Więc nie trzepcie się tak.To są ludzie,którzy także myślą i czują.
cytat

Masz rację Justi ale ile mogą klepać o wylewaniu asfaltu,trzeba znowu znaleźć następny sztandarowy temat!!!

00


anty ~anty (Gość)29.08.2013 23:03

a jak bedzie tuskowiec to klapa

00


abstynent ~abstynent (Gość)29.08.2013 23:04

[cytat="tutaj"]Nie, no, Chojniak w obronie dupy przegiął.
Następnym krokiem będzie wizyta w hospicjum, gdzie terminalnie chory wręczy mu kwiatki? A zaraz potem każe wykopać świeżo pogrzebanych, bo nie zostali obleczeni w stosowne koszulki?[/cytat Najlepiej jakby wszystkich alkoholików przegnał z miasta,rozumie Pani o co chodzi? byłoby mniej pieniaczy i podżegaczy.

00


mika ~mika (Gość)29.08.2013 23:05

szkoda tego co jest dobre

00


Kim ~Kim (Gość)29.08.2013 23:08

"janusz" napisał(a):
zawsze smieje sie z tej walki o wladze w miescie...ale tutaj bardzo smutno to wyglada....az przykre...

PRZYKRE to jest jak się odwraca kota nie tylko ogonem ale i łapami byle tylko opluć i zdyskredytować!

00


arti ~arti (Gość)29.08.2013 23:10

a czy sprawdzą czy prawda to prawda a fałsz to fałsz

00


zaskoczona ~zaskoczona (Gość)30.08.2013 01:41

Wstyd dla miasta i władzy.To chyba nie była rehabilitacja w ramach warsztatów ,bo lepiej się pod ziemię zapaść niż mówić o tym incydencie na Polskę. "Dla ludzi? kosztem ludzi?"

00


sklave sklaveranga30.08.2013 06:45

Tusk znalazł sposób na frustratów, którym marzy się referendum.
Nawet gdyby prezydent Gronkiewicz przegrała to mianuję ją komisarzem. A jak poetycka i zarazem silna jest motywacja tego.
No to jest demokracja przez duże D.
Foto:
Pięść Tuska dla niezadowolonych.
http://sklave.manifo.com/galeria

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat