metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
stracił ~stracił (Gość)20.03.2024 09:48

Szkoda że Pan Arkadiusz poszedł do Pani Agnieszki. Wydawał się fajnym gościem.

24


politolog ~politolog (Gość)20.03.2024 09:16

"60 tys. zł kwoty wolnej od podatku na pewno nie w tym roku. Donald Tusk rozwiał nadzieje" Tak koalicja 13-grudnia dotrzymuje słowa danego Polakom. Od 1 kwietnia VAT na żywność z zerowego na 5%. Okłamali Polaków.

55


o mamusiu ~o mamusiu (Gość)20.03.2024 12:39

Sami awanturnicy u Chojnackiej. Aż strach się bać.

45


Litomir ~Litomir (Gość)20.03.2024 08:41

Jak widzę na liście u pana Janika zagorzałego sympatyka Grzegorza Brauna z Konfederacji, czyli Marcina Pietrasa to zastanawiam się co on może zrobić w radzie miasta. Żądać wyjścia z UE i NATO, zakazywać szczepienia się, naznaczać ludzi, którzy są za aborcją, chodzą na marsze kobiet i równości, namawiać do niszczenia symboli religijnych (jak to zrobił poseł Braun w sejmie), traktować kobiet z pogardą, nazywać ludzi o innych poglądach "lewakami", "zamordystami"? JA TEGO NIE CHCĘ! Dlatego podczas głosowania z listy KKW Łukasza Janika zastanów się dwa razy zanim na kogoś zagłosujesz DROGI WYBORCO. Ja nie chcę takich skrajności w Piotrkowie!

136


Wyborcarazjeszcze ~Wyborcarazjeszcze (Gość)20.03.2024 17:08

Prośba. Prośba jeszcze raz!! Przy nazwiskach podać, proszę: wiek, wykształcenie, miejsce zatrudnienia, majątek, zarobki miesięczne, fotografie kandydata. Lepiej poznamy kandydatów i będzie wiadomo trochę więcej o ludziach mających decydować o naszej małej miejskiej krainie. Spróbujcie jeszcze raz te listy z uzupełnieniem umieścić. Bardzo proszę. Pozdrawiam.

90


gian ~gian (Gość)20.03.2024 08:32

Skreślę wszystkich, każdy się nadaje.

52


ffgthgh ~ffgthgh (Gość)21.03.2024 07:16

U Chojnackiej nazwiska jakieś takie niepolskie... skąd ona ich wzięła? Polaków zabrakło?

15


EP ~EP (Gość)20.03.2024 09:09

Górny wydaje się dobrym kandydatem. poznałem go jak sprzedawałem mieszkanie. wporzo gość

08


gość71 ~gość71 (Gość)20.03.2024 10:24

Michalak wypowiada się konkretnie na temat inwestycji w mieście, widać ze z branży budowlanej

24


Helenaa ~Helenaa (Gość)23.03.2024 18:54

Głosujcie Państwo na Wiernickiego to bardzo porządny człowiek!

04


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat