metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nieważny ~nieważny (Gość)19.11.2014 18:20

A ile w Piotrkowie Tr. było głosów NIEWAŻNYCH na prezydenta, do rady miasta i do rady sejmiku wojewódzkiego? Czy może są już dokładne wyniki? Oddałem głosy nieważne, gdyż żadnemu z kandydatów NIE BARDZO UFAM, wobec czego zachowałem demokratyczną procedurę, lecz bez mojej kogokolwiek promocji. Ciekawe ilu podobnie postąpiło, z różnych na pewno powodów.

43


Piotrkowianin z krwi i kości ~Piotrkowianin z krwi i kości (Gość)19.11.2014 18:20

No to będzie ciekawie. Jaka to też będzie koalicja? Przecież brakuje 3 głosów. W poprzedniej kadencji była przecież koalicja z PIS. Dla tej koalicji Pan Dajcz Sławomir (kiedyś radny z listy Chojniaka później niezależny) stracił stanowisko Wiceprzewodniczącego Rady Miasta na rzecz PIS-u, a obecnie jest radnym z ramienia PIS. Jak dojdzie do koalicji z PIS to Pan Dajcz wystąpi z PIS czy też pogodzi się z Panem Prezydentem i będzie potulny. A co zrobi Pan Kozłowski Krzysztof będący od wielu lat w opozycji do Chojniaka Krzysztofa? Przecież również został radnym z list PIS. Kogo skusi ciepła posadka i pieniążki kosztem wyrzeczenia się poglądów? A może SLD lub Platformę? Pożyjemy, zobaczymy.

60


sieba ~sieba (Gość)19.11.2014 19:48

dla J.W. -

10


gacek ~gacek (Gość)19.11.2014 20:01

A kiedy wyniki liczbowe w wyborach prezydenta?

50


noe ~noe (Gość)19.11.2014 21:55

etam, już wiadomo, że jest większość w klubie prezydenckim.

01


Aleksy ~Aleksy (Gość)19.11.2014 22:47

Najciekawszy wybór to wybór w I okręgu od Chojniaka skrzyżowania szczotki ryżowej z jeżem i to z ostatniego miejsca . Gość przewodniczy Rodzinie Radia M a jednocześnie zdobywa z drużyną dzieciaków puchar o nagrodę Prezia Donalda Tuska . Jest jednocześnie członkiem Komisji Przeciwalkoholowej . No cóż pomyłki się zdarzają powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej. HA HA HA......

81


xx ~xx (Gość)20.11.2014 00:38

"prawy" napisał(a):
Podobnie jak Wojdala z Nowej Prawicy - 314 głosów

Że ten nie wszedł to akurat dobrze. Widziałem ulotkę, na której było opisane co w przeszłości zrobił i dziwie się, że tacy ludzie są dopuszczani do kandydowania. Jak polskie prawo może na to zezwalać?

51


tyju ~tyju (Gość)20.11.2014 08:01

pencina gdyby były jedno mandatowe okręgi by nie wszedł.pora na zmiany !!!!!

82


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)20.11.2014 08:24

"Aleksy" napisał(a):
jednocześnie zdobywa z drużyną dzieciaków puchar o nagrodę Prezia Donalda Tuska

65 lat i grał razem z dzieciakami, czy tylko wycieczkę sobie zrobił.

52


Zanzi ~Zanzi (Gość)20.11.2014 11:18

"trzon" napisał(a):
te 780 na Dziemdziora robi wrażenie

Był aktywny jako radny, ale mało skuteczny, a szkoda. Może tym razem coś się zmieni.

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat