metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ? ~gość ? (Gość)18.03.2024 19:28

Nowej władzy w kraju trzeba dać wzmocnienie w terenie. Będzie lepszy przepływ zarówno decyzji jak i realizacji nowej polityki oraz środków finansowych. Niech w końcu zacznie się
rozwijać Piotrków i nasz region. Przez ostatnią kadencję obecnego Prezydenta następował niestety regres, było co raz gorzej. Rządów P. Chojniaka i
PIS-u wystarczy, 20 lat i 8
lat. Oczekujemy zmian.

11


pslpo ~pslpo (Gość)18.03.2024 10:22

100 konkretów w 100 dni , JA WAM OBIECUJĘ ,,,,,ja wam obiecuję ,,,,,,,,,,,,,,,ja wam obiecuję ,,,,,,,,,, że NIC nie zrealizuję i wadzę otrzymam kto to obieca ? kiedy paliwo 5,19 zł ,kwota wolna 60 tys zł ,podatek belki do likwidacji ,itd

90


Sprzątacz ~Sprzątacz (Gość)18.03.2024 20:10

I znów klatki schodowe zapaprane makulaturą co to jej nawet nikt kupić nie chce. Niech to się skończy szybko. Precz z pisem pochowanym bez znaczka partyjnego w KW Ł. Janika, który to tak się nadaje na prezydenta jak ja na prezesa PSM.

23


EP ~EP (Gość)18.03.2024 21:08

Jestem za delegalizacją koalicji 13-grudnia, która oszukała Polaków. Obiecała 100 konkretów na 100 dni. Obiecała uśmiechniętą Polskę, a skłóciła Polaków. Z dnia na dzień niszczy praworządność. Nie dotrzymuje swoich obietnic. Bezczelnie kłamie.

32


Ep ~Ep (Gość)17.03.2024 21:24

Jestem za delegalizacja pisu i skrajnej prawicy

411


dklfj ~dklfj (Gość)18.03.2024 08:51

A ja głosuję na Pana Chojniaka.

79


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat