metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tadekkk ~tadekkk (Gość)03.07.2017 17:40

choć mówią że można to na słoneczku zakaz powinni zrobić ta woda sie nie nadaje dla czego tego zbiornika nie czyszczą tam wszystko kiśnie

62


nierozumny ~nierozumny (Gość)03.07.2017 17:21

Przecież w całym zalewie jest ta sama woda więc nie rozumie?

21


D&D ~D&D (Gość)03.07.2017 20:49

Od lat nikt nie zgłasza w/w zbiorników. Nie ma sensu

20


delond ~delond (Gość)03.07.2017 20:52

sanepid piotrkowski przymyka oko na kąpiel na smrudce na sloneczku i pozwala na kąpiel taka jest prawda

62


adolfa ~adolfa (Gość)03.07.2017 20:45

A zalew cieszanowicki tam tylu ludzi sie kąpie a tam syf chyba jest?

40


borowik ~borowik (Gość)04.07.2017 05:35

W trosce o ludzi Sanepid mimo wszystko powinien wodę zbadać, bez względu na to, czy było zgłoszenie, czy nie.
Podlega urzędowej kontroli, czy nie. Nie zwalajcie odpowiedzialności na gminy lub dzierżawców.
Za marne grosz wystawiacie zdrowie ludzi na szwank. W imię prawa będziecie usprawiedliwieni.

141


JTM ~JTM (Gość)04.07.2017 08:17

Cytuję:
kąpieliska w ... Barkowicach Mokrych ... oraz w Sulejowie na rzece Pilicy nie zostały zgłoszone przez urzędy gmin lub dzierżawców jako miejsca wykorzystywane do kąpieli

.
Nie mamy w gminie Sulejów plaż i kąpielisk, to może chociaż obiecany małpi mostek przez Pilicę? Wodzu, prowadź!

80


doty ~doty (Gość)04.07.2017 23:10

Woda na słoneczku to syf. Wysypka gwarantowana. Nie wiem jak to możliwe, że woda tam "nadaje się do kąpieli". Ktoś chyba powinien stracić pracę.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat