metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zawstydzony ~zawstydzony (Gość)03.02.2017 09:03

Jaki klub tacy kibice. Znów baty u siebie. Widziała to cała Polska.

21


kibic ~kibic (Gość)03.02.2017 09:08

Naslali ochrone i policje. Smieszne. To podstawowy wymog bezpieczenstwa na imprezach masowych.

10


kibic ~kibic (Gość)03.02.2017 08:47

Jesli czlonkowie klubu kibica reprezentuja odpowiedni poziom, zalatwiaja problemy organizacyjne w cywilizowany sposob, a nie sila, agresja, chamstwem.

11


gośc1876 ~gośc1876 (Gość)03.02.2017 09:23

Organizatorzy sprzedali za duzo biletow na ten mecz.Mysle ze to nie ochrona decyduje ze kogos nie wpuszcza tylko sa to decyzje organizatora!!! A co incydentu to nie do konca jest tak ze Klub Kibica wchodzi od tak posiadaja oni identyfikatory i jesli ktos go nie ma to nie wchodzi.Zwalanie calej winy na ochrone to bład.Jesli wladze klubu obiecały cos Klubowi Kibica powinny sie tego trzymac!!!! Szkoda ze stalo sie tak jak sie stalo ale wina kibicow tez jest spora mogli poczekac a nie wchodzic z drzwiami

20


kibol ~kibol (Gość)03.02.2017 09:33

Gaz robi gaz !!!!

00


Taktoja ~Taktoja (Gość)03.02.2017 09:02

smieszne to że kibice którzy wspierali klub w najgorszych momentach na przestrzeni lat nie zostali wpuszczeni na hale. Organizatorzy sie nie popisali gdy na swoich kibiców naslali ochronę i policję. Za ta awanturę winę ponosi w 100% zarząd który miał notabene oddzielić sektor dla kk czego nie zrobił. Za nie udolne organizowanie takich wydarzeń zarząd powinien podać się do dymisji basta

74


nadzorca dróg ~nadzorca dróg (Gość)03.02.2017 10:25

lesiu weś swoich pionków bo ani to kibic jedynie co potrafi to skakać jak pchła

31


. ~. (Gość)03.02.2017 10:31

Z Wisłą walkower, z Vive gaz...

60


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)03.02.2017 12:12

Oj wiele by o wczorajszym meczu pisać. Totalna klapa organizacyjna, chaos,bałagan totalny. Jedno mnie ciekawi jak to jest ze stali kibice kipera którzy wspierali zespól caly sezon w 1 lidze, przychodzili na każdy mecz nawet te na tygodniu nie zostali wczoraj wpuszczeni na hale. Znam osobiście kilku takich rozgoryczonych wczoraj fanów. Mam nadzieję ze Pan Berliński oficjalnie do prasy nam ta klapę organizacyjna wytłumaczy bo uważam osobiście że można bylo wiele więcej w tym temacie zrobić. Sportowo mecz podobny do tego z Kielc,wyrownana pierwsza polowa dopóki starczyło sil, dobra postawa Murzyna w bramce,o drugiej lepiej nie mówić, razaca nieskuteczność naszego zespołu i 6 bieg terenowy kielczan. Patrząc na braki kadrowe Vive 19-30 dosyć wysoko. Ale nie narzekajmy pierwszy sezon w superlidze pracować ,trenować, walczyć. Pozdrawiam w sobotę wspieramy dziewczyny w ważnym meczu.

40


sezonowy kibic za 10 ~sezonowy kibic za 10 (Gość)03.02.2017 10:18

To nie kibice piłki ręcznej to banda kibiców ŁKS zresztą posrańców z gimnazjum większość z dowódcami baranami

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat