metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pasa_żer ~pasa_żer (Gość)11.04.2008 15:52

Ciekawe czy dojdzie do strajku ?

00


piotrkowianin ~piotrkowianin (Gość)11.04.2008 17:30

ehh a wszystko przez minibusy, taka prawda.
Co do autobusów - szkoda gadać wszystkie w innych kolorach i też nie wiadomo, jaki mają przebieg.
Zamiast być lepiej jest coraz gorzej...

00


zjawa ~zjawa (Gość)12.04.2008 12:14

Duchy z Tomaszowa ciągle na fali :) Ciekawe o kogo chodzi ?

00


rozśmieszony ~rozśmieszony (Gość)14.04.2008 10:34

Powiem jedno. Nie zganiajamy wszystkiego na Mini-Busy w tym mieście, z którego ja już na szczęście wyemigrowałem. To miasto cieszy się najgorszym rozkładem jazdy MZK.To już wiemy czemu ludzie jeżdżą Busami?! Gdyby MZK jeździło co chwila a tak powinno być jak w innych miastach, to ludzie by z tego chętniej korzystali, a zwłaszcza Ci którzy mają ulgi jakich nie ma Bus i miesięczne. Wtedy zawsze by sie przesiadło z innego do innego autobusu i "git". Pozatym miesięczne są "przesadnie drogie" skoro ja u siebie kupuje taniej bilet i mam co chwila jakiś autobus a tu płacisz więcej i jeszcze nic nie jeździ a dostać sie po 22:00 gdzieś to już pieszo albo taxi? Ludzie albo się wejście do roboty i wypuście MZK jak przystało na ulice albo za garażować je i oddać w ręce prywatnych, może wtedy będzie z tego jakiś pożytek i dojedziesz gdzie chcesz i praktycznie o której chcesz!

00


zjawa ~zjawa (Gość)14.04.2008 16:00

To według Ciebie podstwowym pytaniem jest KTO decyduje o rokładach jazdy ?

00


socjalista ~socjalista (Gość)24.04.2008 11:19

Do rozmieszonego: Podaj mi przykład 80-tysięcznego miasta, w którym komunikacja miejska funkcjonuje całą dobę?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat