metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotrkowianin_na_wygnaniu ~piotrkowianin_na_wygnaniu (Gość)12.11.2014 22:26

Ale bełkot. O półtora tysiąca mniej zarejestrowanych??? Bo dwa i pół tysiąca wyemigrowało, a są i tacy którym rzuca się kłody pod nogi aby nie mogli się zarejestrować.
Wróciłem do PT z emigracji... Nie mogłem się nawet zarejestrować w UP.
A CHCIAŁEM SIĘ TYLKO [b]ZAREJESTROWAĆ!!![b]
Trzy lata toczenia sie po równi pochyłej. Praca na czarno lub tymczasowa, lub za 7,5/h z "dodatkiem pod stołem" do 10 złociszy...
Co miałem robić? Wyjechałem ponownie.
(Właśnie otrzymałem pocztą informację od pracodawcy o kolejnej podwyżce.)
Mimo wszystko wróciłbym za połowę tego co obecnie zarabiam tutaj...
Ale niestety... W Polsce zarabiałem 15-20% tego co tutaj, gdzie jestem.
I taka jest prawda. Bezrobocie maleje, bo coraz mniej jest osób czekających na łaskę "przedsiębiorców" i godzących się na "co łaska".
A i zarejestrować się jako osoba bezrobotna jest się coraz trudniej, czego sam doświadczyłem.
Gratulacje dla UP. Pewnie P. Wrońska dostanie premie za działania nz rzecz zmniejszającego się bezrobocia.
Pozdrawiam.

60


jzx ~jzx (Gość)12.11.2014 21:16

nie da się tego czytać

10


taki tam ~taki tam (Gość)12.11.2014 16:50

Cytuję:
Spadła liczba bezrobotnych

I czym się podniecają? Tym że za granicę trzeba emigrować bo w tym rozgrabionym kraju młodzi żadnej perspektywy na życie nie mają?

60


tuzekl ~tuzekl (Gość)12.11.2014 16:19

Poziom opowiadania bajek przez p.Gawrońską jest najwyższych lotów.
Jedyny komentarz do tych głupot i wodolejstwa to:
http://demotywatory.pl//uploads/201302/1360241875_qauuqa_600.jpg
http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/a52.jpg

21


Lesina23 Lesina23ranga12.11.2014 16:07

Spadło bo wybory. Pewnie z urzędu miasta poszła niezła sumka na staże i wszystkich młodych co byli pod ręką wysłali na staż i tyle.

72


assa ~assa (Gość)12.11.2014 16:00

"Blokowiec" napisał(a):
Statystyki zawsze muszą ładnie wyglądać , szczególnie przed wyborami . Może Pani dyrektor PUP poda liczbę osób , którym PUP załatwił pracę . Ludzie z tego miasta wyjeżdżają za granicę i dlatego spada liczba osób bezrobotnych , a nie dlatego że znaleźli pracę . O tym już dzieci w przedszkolu wiedzą.


PUP nie jest od zalatwiania nikomu pracy tylko pośrednikiem :P

Komentarz był edytowany przez autora: 12.11.2014 16:01

27


gothic ~gothic (Gość)12.11.2014 15:29

Spadło bezrobocie? Pewnie dlatego, że młodzi wyjeżdżają z miasta szukać alternatywy. Nie wspomnę już o tym w jaki sposób obecnie przeprowadza się rozmowy kwalifikacyjne i, że większość ogłoszeń po prostu sobie wisi , żeby pracodawca wiedział ile osób jest chętnych na dane stanowisko. Mam 25 lat znam 2 języki i nie widzę tu przyszłości bo jedyne co miasto oferuje to praca w magazynie.

100


m70 ~m70 (Gość)12.11.2014 13:29

ciekawe czy do statystyk spadającego bezrobocia wliczone są tez staże- przeciez dobrze złapać pracownika za darmo - utworzyć fikcyjne stanowisko a pieniążki lecą.

50


sklave sklaveranga12.11.2014 11:43

Spadła liczba bezrobotnych bo coraz to trudniej jest uzyskać status bezrobotnego no i wielu utraciło prawo do bycia zarejestrowanym jako bezrobotny. Poza tym wybory wkrótce to takie dane są potrzebne. A ilu młodych wykształconych wyjechało z Piotrkowa i okolic? Ma ktoś takie dane?
Został tylko pani Gawrońska która zamierza pracować do osiemdziesiątki. Już niewiele jej brakuje.
Więcej na: http://sklave.manifo.com/foto-szopka

120


Blokowiec ~Blokowiec (Gość)12.11.2014 11:04

Statystyki zawsze muszą ładnie wyglądać , szczególnie przed wyborami . Może Pani dyrektor PUP poda liczbę osób , którym PUP załatwił pracę . Ludzie z tego miasta wyjeżdżają za granicę i dlatego spada liczba osób bezrobotnych , a nie dlatego że znaleźli pracę . O tym już dzieci w przedszkolu wiedzą.

130


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat