metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Chryste Panie co się dzieje ~Chryste Panie co się dzieje (Gość)22.04.2015 09:29

Super wyrok. Na prawdę, gratuluję sądowi, ustawodawcom a przede wszystkim skazanym tak wspaniale krótkiego pobytu w więzieniu...

60


Xddd ~Xddd (Gość)22.04.2015 10:11

A 10 lat grozi temu co ma pare gramów trawy czy okradanie sklepik na stacji

41


Zanzi ~Zanzi (Gość)22.04.2015 12:59

To że wyrok określa 12 lat więzienia, nie znaczy jeszcze, że ten morderca tyle tam będzie siedział. "Dobrze się sprawi" i heja na wolność.

40


xxxx ~xxxx (Gość)22.04.2015 10:19

Żarty ! ! ! 12 lat za zabójstwo, czy jak to nazwać. Temida, nie dość że ślepa to i głupia. Pogratulować "sprawiedliwego" wyroku. 12 lat za zabójstwo, a pół roku więzienia za kradzież batonika o wartości 0.99 zł.....

51


44 ~44 (Gość)23.04.2015 09:29

Ludzie, nie w tym problem. Ile by nie siedział, to będzie żyła na nasz koszt. Utrzymanie więźnia to koszt kilku tysięcy złotych miesięcznie (poproszę o korektę, jeśli mam nieaktualne dane). Niech przynajmniej zapracuje i zarobi na ten pobyt. A jak nie chce pracować, to czapa i po sprawie. Bo ja osobiście wolę, żeby odebrane mi przez państwo pieniądze poszły na pomoc dla ciężko chorych dzieci, a nie na utrzymywanie bandytów i morderców. Janusz K()RWIN Mikke ma rację.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat